Whirlpool AKZ96230 Ocena produktu:

od 1334,60 PLN

oszczędzasz do 13%

 • Producent: Whirlpool
 • Kategoria: Piekarniki
 • Kolor: biały, czarny, srebrny
 • Rodzaj piekarnika: elektryczny
 • Wysokość: 59 cm
 • Szerokość: 59 cm
 • Głębokość: 56 cm
 • Klasa energetyczna: A+
 • Pojemność: 73 l
 • Wymuszony obieg powietrza: tak
 • Prowadnice: drabinkowe
Oferty (13)
Opis produktu

Specjalnie dla Ciebie piekarnik AKZ9 6230 S posiada: pojemność: 73 l Klasa energetyczna: A+Pełna skuteczność przy jednoczesnej dbałości o środowisko. Programy samoczynneSzerokie menu pysznych dań do wyboru.

Sterowanie: Pokrętło centralneWygodny i intuicyjny sposób sterowania piekarnikiem. System samoczyszczący: KatalizaCzyste wnętrze dzięki panelom katalitycznym rozkładającym tłuszcz. Prowadnice teloskopowe: 1 poziomWygoda i bezpieczeństwo w trakcie wkładania i wyjmowania naczyń z potrawą.

technika 6. Zmysł technologia, która myśli za Ciebie. System samoczyszczący: Kataliza Pochłanianie i rozkładanie tłuszczu przez specjalne panele katalityczne. SoftClosing Zawiasy umożliwiające wolne i delikatne zamykanie piekarnika.

Termoobieg Potrawy równomiernie wypieczone z każdej strony, dzięki wentylatorowi z grzałką kołową rozprowadzającemu ciepłe powietrze w środku całego piekarnika. Cook3 Możliwość pieczenia do trzech rozmaitych potraw jednocześnie, bez przenikania się zapachów.

Ready2Cook Możliwość pieczenia bez wstępnego nagrzewania piekarnika. Prowadnice teleskopowe: 1 poziom wygodne wysuwanie blach bez obawy o ich wypadnięcie. Zabezpieczenie przed dziećmi Możliwość zablokowania panelu sterowania.

Klasa energetyczna: A+ rozszerzona efektywność energetyczna, gwarantująca do 30% niższe rachunki za energię elektryczną w porównaniu z urządzeniem pracującym w klasie energetycznej A. Technologia 6.

Zmysł Wybierz technikę, która myśli za Ciebie Jak sprawić, żeby domowy obiad wzbudził podziw i mnóstwo próśb o dokładkę? Po prostu włącz 6. Zmysł, wybierz jedną z sześciu kategorii żywności i ustaw czas pieczenia, a piekarnik Whirlpool samoczynnie przystosuje trafną dystrybucję ciepła i zaproponuje trafny zakres temperatur.

Pieczenie zapiekanki, chleba czy pizzy nigdy więcej nie będzie problemem. System samoczyszczący: Kataliza Ciesz się prostym czyszczeniem piekarnika! Odkryj stanowczo prosty i efektywny sposób na usunięcie zabrudzeń po pieczeniu tłustych potraw.

starczy wyłącznie włączyć piekarnik na godzinę ustawiając temperaturę powyżej 220°C aby uaktywnić panele katalityczne, które pochłaniają i rozkładają tłuszcz. Jest to istotnie wygodny i wydajny sposób na utrzymanie Twojego piekarnika w czystości na długi czas.

SoftClosing śladowe szczegóły dla większej wygody perfekcyjnie wiesz, że w kuchni każdy detal ma znacznie. By korzystanie z piekarnika Whirlpool AKZ9 6230 S było jeszcze wygodniejsze, pozostał on zaopatrzony w specjalne zawiasy, które umożliwiają łatwe i ciche zamykanie.

Termoobieg rewelacyjnie wypieczone z każdej strony Termoobieg w piekarniku Whirlpool sprawi, że jeszcze lepiej i szybciej przygotujesz ulubioną potrawę. Wentylator z grzałką kołową rozprowadza ciepłe powietrze w całej komorze piekarnika, dzięki czemu Twoje danie za każdym razem będzie równomiernie dopieczone z każdej strony i to w krótszym czasie!

Cook3 Piecz 3 potrawy równocześnie Gdyby pieczenie było sportem, Cook3 byłby Twoim super zawodnikiem! Dzięki tej funkcji możesz jednocześnie przygotowywać choćby 3 różne potrawy w tym samym czasie na trzech najróżniejszych stopniach bez ryzyka przenikania się zapachów i aromatów!

Wynik takiego pieczenia jest oczywisty: 3:0 dla Cook3. Ready2Cook Piecz krócej i taniej! Jak skrócić czas pieczenia? Dla głodnego to nic skomplikowanego! Skorzystaj z funkcji Ready2Cook i wstaw potrawę do piekarnika bez jego wcześniejszego rozgrzewania.

Uzyskaj fantastyczny efekt skracając czas pieczenia i oszczędzając energię. Prowadnice teleskopowe: 1 poziom Po prostu pewny chwyt Wygoda i bezpieczeństwo w trakcie pieczenia, to sprawy, o których nie zapominamy!

Dlatego piekarniki Whirlpool wyposażone są w teleskopowe prowadnice, która zrównoważone trzymanie blach proste ich wyjmowanie bez ryzyka wypadnięcia albo przypadkowego poparzenia. Zabezpieczenie przed dziećmi Nie martw się o najmłodszych kucharzy Piekarnik AKZ9 6230 S dopełniające zabezpieczenie, które zablokuje panel sterowania piekarnika.

starczy, iż przytrzymasz kilka sekund dedykowane przyciski, a piekarnik zablokuje możliwość zmiany ustawień pieczenia. Klasa energetyczna: A+ Zmniejsz rachunki za prąd Piekarnik AKZ9 6230 S zużywa do 30% mniej energii elektrycznej w kontraście do typowych urządzeń w klasie A, jednocześnie zachowując genialne efekty pracy.

Podobne produkty w kategorii Piekarniki