• Producent: Klarfit
  • Kategoria: Platformy wibracyjne

Poczuj wibracje! Płyta wibracyjna 3DX Pro marki Klarfit to mistrzowski trenażer całego ciała – przeróżnych grup mięśni – dla powiększenia ogólnego poziomu fitnessowego i dla poprawienia równowagi. Trening wibracyjny z 3 trybami ruchu, 60 szybkościami i 4 wstępnie ustawionymi programami aktywuje różnorodne strefy ciała bez obciążania przy tym więzadeł i stawów.

Wzmocnienie muskulatury pleców i miednicy wymusza prostą postawę ciała i pomaga poza tym we właściwym bieganiu.nawet nieużywane grupy mięśni w głębi ciała aktywują się produktywnie dzięki czemu urządzeniu.

Płyta wibracyjna służy jednak nie tylko budowie mięśni,pasuje także wspaniale do ujędrnienia i napięcia tkanki skórnej i łącznej, pomaga w redukcji cellulitu i tłuszczu. Oprócz tego wzmacnia się układ krążenia i ulepsza ogólna ruchomość.

Oprócz ruchu w poziomie i w pionie płyta wibracyjna też tryb łączący obydwa ruchy: dzięki technologii 3DX DualMotor można aktywować tryb 3D z wyjątkowo głęboko działającym ruchem rotacyjnym.

Urządzenie uzyskuje przy tym amplitudę oscylacji rzędu 0–10 mm, a także amplitudę spirali rzędu 0–15 mm i częstotliwość oscylacji rzędu 5–10 Hz oraz częstotliwość liniową rzędu 3–10 Hz. Dalszą cechą szczególną jest zawarty w zestawie darmowy eBook „Fit & Healthy" od Klarstein, który posiada smaczne przepisy fitnessowe dopasowane do codziennego treningu.

różnorodne rodzaje ćwiczeń można wykonywać na płycie wibracyjnej Vibe 3DX Pro dzięki treningowi MaxComfort oraz powierzchni treningowej o rozmiarach 71,5 x 36 cm do wyboru w pozycji stojącej, siedzącej albo leżącej.

Dwie załączone taśmy fitnessowe pozwalają na poza tym wykonywanie rozmaitych ćwiczeń rozciągających i nadają się dzięki zróżnicowanym zastosowaniom w trakcie treningu przede wszystkim do wzmacniania górnej części ciała.

dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania zagwarantuje w każdej chwili komfortowe sterowanie bez potrzeby uciążliwego schodzenia z urządzenia. Intensywne ćwiczenia należą także do przeszłości: dzisiaj trenujesz w domu, kiedy tylko chcesz.

Dzięki kompaktowej konstrukcji płyta wibracyjna Vibe 3DX Pro marki Klarfit zmieści się nawet w niewielkich mieszkaniach. Po ukończeniu ćwiczeń urządzenie można prosto przestawić w dowolne miejsce, gdzie będzie czekać na kolejny trening.

Podobne produkty w kategorii Platformy wibracyjne