Total Men na zwiększenie potencji i silną erekcję Ocena produktu:

od 81,00 PLN

oszczędzasz do 25%

  • Producent: Pw P.B.
  • Kategoria: Afrodyzjaki
Oferty (4)
Opis produktu

Preparat Total Men został wykonany na bazie nowoczesnej i postępowej formuły mającej na cele poprawienie jakości erekcji i rozszerzenie zadowolenia z pożycia seksualnego. Już po zażyciu jednej tabletki możesz w niedługim czasie uzyskać satysfakcjonujące efekty.

Zaletą preparatu jest prędkość działania. Starczy zażyć jedną tabletkę na godzinę przed stosunkiem, a już po 30 minutach* można doznać zauważalne efekty. Tabletki Total Men zostały przebadane, dzięki temu użytkownicy posiadają pewność bezpieczeństwa i najwyższej jakości świadczonych usług.

produkt został produkowany w oparciu o nową ulepszoną formułę rozszerzającą doznania i przyśpieszającą powstanie stanu erekcji. Kupując sprawdzony produkt mężczyźni posiadają pewność uzyskania pożądanych efektów, bez obawy o krzywdzące efekty uboczne.

Total Men pobudza przepływ krwi w organizmie, w szczególności w okolicy penisa. Co sprawia prędki i długotrwały wzwód. Preparat poprawia także ogólną wydajność organizmu, dzięki temu można momentalnie się zregenerować i być przygotowanym kolejny stosunek.

Total Men to recepta na udany seks. Jeżeli chcesz w pełni zadowolić swoją partnerkę, to jest to towar tworzony dla Ciebie. Korzystna funkcjonalność seksualna to dodatkowo sposób na większą pewność siebie.

Będąc za każdym razem w gotowości czujesz się pewniej w kontaktach towarzyskich. - wpływa pozytywnie na erekcję - pozwala utrzymać długo wzwód - prędkie działanie po zastosowaniu - wyjątkowo skuteczny - sprawdzony przez tysiące mężczyzn - działa już po 30 minutach przez dużo godzin Skład: L-arginina 160mg Tribulus – 152mg Kreatyna – 48mg Celuloza – 231mg Sterynian magnezu – 6mg Dwutlenek krzemu – 3mg Dawkowanie: Należy zażyć 1 tabletkę na godzinę przed stosunkiem.

Nie należy przekraczać wyodrębnionej dziennej dawki spożycia. *prędkość i czas działania u każdej osoby może wyglądać inaczej. Przedstawione czasy są średnimi rezultatami z opinii klientów. Przeciwwskazania: tabletki przeznaczone są dla panów suplement diety nie może być użytkowany jako substytut najróżniejszej diety uczulenie na którykolwiek ze komponentów preparatu nie może być użytkowany dla dzieci, kobiet karmiących ani pań w ciąży osoby cierpiące na dolegliwości związane z układem krążenia, przed użyciem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Trwała i silna erekcja i radość udanych stosunków - spróbuj. Opakowanie: 5 tabletek

Podobne produkty w kategorii Afrodyzjaki