• Producent: mancage (nl)
  • Kategoria: Pozostała erotyka

WZNIEŚ SIĘ NA WYŻYNY DOZNAŃ PŁYNĄCYCH Z BDSM! KONTROLOWAĆ lub BYĆ KONTROLOWANYM - OTO JEST PYTANIE!Klatki erekcyjne Man|Cage produkowano z poliwęglanu wysokiej jakości. Jest to ponadprzeciętnie lekki, wytrzymały oraz hipoalergiczny materiał.

Klatka składa się z trzech, wyśmienicie przypasowanych składników. Dwie spinki łączą górne komponenty ze sobą, a węższa, owalna spinka, łączy pierścienie z klatką. Wielki wybór pierścieni w rozmaitych rozmiarach, znajdujących się w rozmaitych odległościach od siebie pozwoli Ci na nieprzeciętne przypasowanie sprzętu!

Pierścienie gwarantują wygodę, a także bezpieczeństwo. Klatkę prosto zamknąć można z pomocą metalowej kłódeczki albo paska. Dostosowywany pasek zagwarantuje, iż nie wzbudzisz podejrzeń przechodząc poprzez bramki na lotnisku, festiwalu czy imprezie!

Zachowanie higieny jest niezwykle ważne. Sprzęt Man|Cage gwarantuje Ci odpowiednią wentylację oraz pozwala na bezproblemowe "odcedzenie kartofelków". Klatka nie pozwoli Ci na osiągnięcie wzwodu w trakcie jej noszenia.

Po jej zdjęciu natomiast, Twój penis będzie twardy jak skała! Klatka erekcyjna Man|Cage daje ogromną przewagę osobie, która posiada kluczyk!atrybuty technicznE:Długość: 14 cmŚrednica zewnętrzna: 5,2 cmŚrednica wewnątrz klatki: 4,5Waga: 368 gMateriał: poliwęglan, ABSZałączone ringi: 4,5cm, 5cm, 5,5cm, 6cm...

Podobne produkty w kategorii Pozostała erotyka