gpsmap 620 flush bundle marki Garmin

chwilowy brak towaru

 • Producent: Garmin
 • Kategoria: Pozostała nawigacja GPS

Opis

Urządzenie GPSMAP 620 marki Garmin pozwala na nawigację po lądzie i po morzu. Ten w pełni funkcjonalny ploter nawigacyjny, oprócz nawigacji morskiej, proponuje ponadto nawigację samochodową — pod warunkiem, iż po dopłynięciu do brzegu urządzenie będzie miało załadowane mapy drogowe City Navigator NT dla Ameryki Północnej. W celu zapewnienia nieustannej nawigacji po drogach urządzenie GPSMAP 620 jest standardowo wyposażone w niezwykle czuły odbiornik GPS, a także jaskrawy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości.

produktywny i mobilny

proponując tryb morski i samochodowy, niezwykle czuły odbiornik GPS, a także wytrzymałą, wodoszczelną obudowę (IPX7), urządzenie GPSMAP 620 jest za każdym razem gotowe do nowej wyprawy. Model GPSMAP 620 bezproblemowo przełącza się pomiędzy trybem morskim i samochodowym. Gdy znajduje się w uchwycie jachtowym, zapewnia natychmiastowy dostęp do morskich danych nawigacyjnych. Natomiast gdy użytkowane jest z opcjonalnym uchwytem samochodowym i mapą City Navigator NT dla Ameryki Północnej, samoczynnie przełącza się w tryb samochodowy i staje się konkretnym systemem do nawigacji po drogach.

wykonany do oglądania

Dzięki jaskrawemu ekranowi dotykowemu 5,2" i intuicyjnemu interfejsowi masz wszystko, czego Ci trzeba, żeby podróżować bez problemów. Urządzenie GPSMAP 620 ma fabrycznie załadowaną mapę bazową całego świata wykorzystującą fotografie satelitarne, z widocznymi liniami brzegowymi i innymi elementami ukształtowania terenu na danym obszarze.

Po morzu

W trybie morskim, dzięki opcjonalnym danym z karty BlueChart® g2 Vision®, urządzenie GPSMAP 620 zapewnia trójwymiarowe widoki map wyświetlanych z perspektywy „oka marynarza" (nad wodą) i z perspektywy „oka ryby" (pod wodą) dostarczającej graficznej informacji dotyczącej rzeźby dna, a także technologię nawigacji automatycznej, która przeszukuje mapy w celu wyznaczania najkorzystniejszych tras.za każdym razem móc orientować się w przypadku, urządzenie GPSMAP 620 jest standardowo wyposażone w mapę bazową całego świata. Jest ono jeszcze zgodne z interfejsem NMEA 0183, dzięki czemu można je w prosty sposób dodać do istniejącej sieci morskiej. Natomiast dzięki dostępowi do map wędkarskich, informacji na temat pływów i prądów morskich, usług morskich, bazy dróg na wybrzeżu i wielu innych elementów zawartych w opcjonalnych danych BlueChart g2 Vision, użytkownik może być za każdym razem zorientowany w sytuacji na wodzie.

Po lądzie

W trybie samochodowym urządzenie GPSMAP 620 zapewnia szczegółowe wskazówki z wymową nazw ulic (z wymaganą mapą City Navigator NT dla Ameryki Północnej). A planowanie trasy nigdy nie było prostsze. Bez względu na to, czy poszukujesz sklepu żeglarskiego, czy wędkarskiego, zaplanujesz najszybszą i najszczególniej adekwatną trasę. Można także kreować własne punkty szczególne i ustawiać alerty punktów alarmowych powiadamiające o tym, co znajduje się na trasie.Specyfikacja technicznaWyposażenie

 • GPSMAP 620
 • Fabrycznie załadowana mapa bazowa całego świata wykorzystującą zdjęcia satelitarne
 • Uchwyt jachtowy ze zintegrowanym kablem zasilanie/informacje
 • Bateria litowo-jonowa
 • kabel USB
 • Osłona ochronna
 • Podręcznik użytkownika
 • Skrócona instrukcja obsługi
 • Podręcznik instalacji


 • EAN: 753759098223

Podobne produkty w kategorii Pozostała nawigacja GPS