• Producent: Fenix
  • Kategoria: Pozostała obrona i ochrona

Długopis taktyczny Fenix T5Ti to nie tylko idealny instrument do pisania, sprawne narzędzie do samoobrony. W komplecie futerał do przenoszenia.

W Fenix T5Ti zastosowano niemiecki wkład ciśnieniowy Schmidt P950M, dzięki temu ten unikatowy instrument nigdy nas nie zawiedzie i może być użytkowany w razie potrzeby także pod wodą. Wkłady ciśnieniowe firmy Schmidt są wykorzystywane w przemyśle lotniczym i kosmicznym, nurkowaniu, w służbach mundurowych i eksploracji, co dobitnie eksponuje ich wyjątkową bezusterkowość i jakość. Warte podkreślenia, jest w dodatku to, iż pisanie odbywa się w sposób szczególnie lekki i płynny, a zapisany tekst jest pokaźny i ma wysokie nasycenie koloru czarnego.

Korpus długopisu wyprodukowano ze stopu lekkiego i wysoce opornego na uszkodzenia mechaniczne Tytanu TC4. Wysuwana końcówka z twardego stopu wolframu sprawia, iż długopis może być używany jako awaryjny zbijak do szyb, w samoobronie, a także zastosowaniach taktycznych.

Wysunięcie wkładu, a także zbijaka odbywa się przez obrócenie optymalnej końcówki długopisu. Fenix T5Ti ma klips ułatwiający przenoszenie i mocowanie do bagażu lub oporządzenia. Na szczycie skuwki naniesiono jednostkowy numer seryjny.

Każdy miłośnik długopisów i gadżetów taktycznych doceni precyzję wykonania, którą osiągnięto dzięki zastosowaniu precyzyjnej obróbki CNC.

Fenix T5Ti niewątpliwie stanie się ulubionym długopisem każdego kolekcjonera długopisów, miłośnika edc i taktyczności oraz osób lubiących posiadać prestiżowe rzeczy.

W komplecie znajduje się nylonowy pokrowiec do przenoszenia długopisu i trzy zapasowe uszczelki.

Podobne produkty w kategorii Pozostała obrona i ochrona