Ortopedyczna sofa dla psa, szara, S - Dł. x szer. x wys.: 75 x 50 x 25 cm

chwilowy brak towaru

  • Producent: bitiba
  • Kategoria: Pozostałe dla psów

Ortopedyczna sofa dla psa jest przytulną oazą dla Twojego czworonoga, zawierającą wkład wiskozowy Memory Foam, który zapewni spokojny i bezbolesny sen. Ta rozciągliwa, zapamiętująca kształt pianka z wiskozy sprawdziła się już niemało lat temu w medycynie, ponieważ dostosowuje się do ciała, tym samym odciążając stawy i kręgosłup.

Memory Foam (pianka wiskozowa) pod wpływem ciepła dostosowuje się do ciała, dbając o spokojny i błogi sen. Dzięki zamkom i rzepom pluszowe obicie można ściągać i prać w 30°C, co powoduje, że sofa jest przystępna do utrzymania w czystości.

Gruby Memory Foam, dodatkowa warstwa pianki, a także niskie wejście sprawiają, iż to legowisko pasuje z reguły dla psów-seniorów. Ortopedyczna sofa dla psa w skrócie: Legowisko dla psa z wkładem Memory Foam (pianka wiskozowa) Pianka zapamiętująca kształt dla spokojnego i bezbolesnego snu nadzwyczajnie dostosowuje się do ciała Twojego pupila, odciążając stawy i kręgosłup nieprzeciętna dla psów-seniorów szczególnie wysokie oparcie dla wygodnego ułożenia głowy bardzo wytrzymała: stabilny spód z pianki nieprzemijalny wygląd: pasuje do każdego wnętrza Pluszowa powłoka z rzepami i zamkami dla nietrudnego ściągania Kolor: Legowisko: szary Pluszowa powłoka: szary i kość słoniowa Materiał: Część zewnętrzna legowiska: poliester z konsekwencją skórki brzoskwini Spód legowiska: poliester z antypoślizgową warstwą Część wewnętrzna legowiska: poliester po bokach, pianka wiskozowa na spodzie Górna powłoka: plusz Dolna powłoka: poliester z konsekwencją skórki brzoskwini Wskazówka dotycząca pielęgnacji: zdejmowalny pokrowiec można prać w pralce w 30°C, program z niskimi obrotami wirowania, nie wybielać tabelka wymiarów szarej sofy ortopedycznej: wymiary całkowite, dł.

x szer. X wys.: Legowisko, dł. X szer.: Wysokość warstwy piankowej: Wysokość Memory Foam: ok. 75 x 50 x 25 cm ok. 51 x 36 cm 2,8 cm 4,5 cm Uwaga: Z przyczyn technicznych materac pakuje się osobno w folię hermetyczną.

Ponieważ materac z pianki Memory Foam pakowany jest nad wyraz ciasno, konieczne jest ok. 48 godzin od otwarcia na jego całkowite rozwinięcie się i osiągnięcie właściwej wysokości.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe dla psów