Trixie barierka drewniana 63-108 x 50 x 31 cm- rób zakupy i zbieraj punkty payback - darmowa wysyłka od 99 zł (4011905039442) Ocena produktu:

od 139,80 PLN

oszczędzasz do 30%

  • Producent: TRIXIE
  • Kategoria: Pozostałe dla psów
Oferty (2)
Opis produktu

zwiększ bezpieczeństwo swojego czworonożnego kompana! Bramka ograniczająca firmy Trixie to nieprzeciętny produkt do barykadowania pomieszczeń albo schodów. Bramka o wysokości 50 cm pasuje zwłaszcza dla szczeniąt oraz dorosłych psów drobnych ras.

Montaż jest szybki i prosty, a szerokość bramki jest regulowana bezstopniowo od 63 do 108 cm, dzięki czemu zespoisz ją nadzwyczajnie do framugi drzwi czy szerokości schodów. Bramka ograniczająca producenta Trixie tworzona jest z lakierowanego drewna sosnowego, a także ocynkowanych prętów.

Wpasuje się do każdego otoczenia dzięki swemu nienarzucającemu się i stylowemu wyglądowi. Pozycje nóżek możesz zespolić do wymogów mieszkania, a przeciwpoślizgowe spody dbają o stabilność i jeszcze pokaźniejsze bezpieczeństwo.

Trixie bramka ograniczająca dla psa w skrócie: Bramka ograniczająca dla szczeniąt lub psów minimalnych ras wspaniała do drzwi i schodów dostosowywana szerokość: bezstopniowa regulacja szerokości bramki od 63 do 108 cm przystępny montaż: w kilku krokach Indywidualnie dopasowywane nóżki: pozycje nóżek można połączyć do wymogów mieszkania Ochrona antypoślizgowa: gumowe spody Prosty, wysmakowany design: z lakierowanego drewna sosnowego, wpasuje się do każdego otoczenia, nienarzucający się i stylowy wygląd Kolor: drewno sosnowe, srebro Materiał: Rama: drewno sosnowe Krata: pręty ocynkowane rozmiary: wymiary całkowite, dł.

x gł. X wys.: 63–108 x 31 x 50 cm Odstępy między prętami: ok. 2,7 cm Grubość prętów: ok. 3,5 mm Uwaga: bramki należy używać jedynie do ograniczenia przejścia przy drzwiach i schodach.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe dla psów