Trixie mata chłodząca, niebieska, 90×50 cm- rób zakupy i zbieraj punkty payback - darmowa wysyłka od 99 zł Ocena produktu:

od 66,58 PLN

oszczędzasz do 10%

  • Producent: TRIXIE
  • Kategoria: Pozostałe dla psów
Oferty (2)
Opis produktu
Trixie niebieska mata chłodząca
Trixie mata chłodząca jest perfekcyjnym rozwiązaniem na długie, letnie, upalne dni. Wspomaga regulację temperatury ciała naszego psa. Efekt chłodzący uzyskiwany jest przez kontakt z ciałem naszego pupila. Działa bez dodatkowego źródła prądu, chłodzenia czy wody. Chłodzi przez kilka godzin, bardzo ekspresowo jest gotowa do kolejnego wykorzystywania. Modne, letnie barwy są dodatkowym atutem tej nowoczesnej maty chłodzącej.
Sposób wykorzystania: wykorzystywanie maty nie wymaga zastosowania prądu czy moczenia w wodzie i zamrażania. Mata aktywuje się po położeniu się na niej psa. Wewnątrz znajduje się specjalny czynnik chłodzący, który aktywuje się pod wpływem ciężaru psa. Mata chłodzi poprzez kilka godzin i jest gotowa ponownie do stosowania po niedługiej przerwie. Można ją stosować we wnętrzu budynku, w klatkach czy w trakcie zabaw i wypoczynku na świeżym powietrzu.
wymiary: 90x50cm
atrybuty artykułu: - Wspomaga regulację temperatury ciała w trakcie ciepłych dni
- Efekt chłodzący przez kontakt z ciałem
- Działa bez dopełniającego źródła chłodzenia, prądu czy wody - Chłodzi przez kilka godzin - Gotowa do ponownego użycia po krótkiej przerwie - Może być użytkowana w legowiskach, budach dla psów albo w samochodzie - przystępna w utrzymaniu czystości, starczy przetrzeć szmatką

Podobne produkty w kategorii Pozostałe dla psów