Trixie natura buda dla psa z przedsionkiem - l: szer. x gł. x wys. 130 x 100 x 105 cm (4011905395128) Ocena produktu:

od 799,80 PLN

oszczędzasz do 8%

  • Producent: Trixie Natura
  • Kategoria: Pozostałe dla psów
Oferty (2)
Opis produktu

Buda dla psa została wyekwipowana w wysokie drewniane nogi, które na dodatek chronią Twojego psa przed zimnem i wilgocią z podłoża. Dodatkowo zapewniona zostaje szczególnie dobra cyrkulacja powietrza. Nogi zostały pokryte plastikowymi nasadami, dzięki czemu są jeszcze odporniejsze na wilgoć wydobywającą się z podłoża.

wytrzymały na niepogodę dach i zadaszony przedsionek chronią Twojego czworonożnego przyjaciela przed deszczem i wiatrem. Buda została wytworzona z wytrzymałego impregnowanego drewna sosnowego. Na dodatek buda Natura z przedsionkiem dla psa jest nietrudna w pielęgnacji, a także prosta w montażu.

Jedna połowa dachu może zostać otwarta, co usprawnia sprzątanie budy. Uwaga: Buda nie powinna być zbyt duża, ponieważ pies generuje dzięki ciepłu swojego ciała przyjemny klimat, który może zostać utrzymany, tylko wtedy, gdy w budzie nie jest zbyt dużo wolnej przestrzeni.

W takim przypadku nie istnieje ryzyko, iż piesek będzie marzł. Wskazówka: aby Twój pies czuł się jeszcze lepiej w budzie, należy wyłożyć ją kocem izolujący. Wymiary: rozmiar S rozmiary zewnętrzne: szer.

x gł. X wys.: 100 x 90 x 82 cm wymiary wewnętrzne: szer. X gł. X wys.: 71 x 54 x 46 cm wymiary wejścia: szer. X wys.: 31 x 40 cm wymiary koca Vetbed® Isobed w zestawie z budą, dł. X szer.: 75 x 50 cm rozmiar M/L wymiary zewnętrzne: szer.

x gł. X wys.: 130 x 105 x 100 cm wymiary wewnętrzne: szer. X gł. X wys.: 86 x 67 x 60 cm wymiary wejścia: szer. X wys.: 31 x 42 cm wymiary koca Vetbed® Isobed w pakiecie z budą, dł. X szer.: 150 x 100 cm Uwaga: Drewno zostało zaimpregnowane specjalną substancją na bazie wody, która jest nieszkodliwa dla zwierząt.

dzięki temu buda jest zabezpieczona przed pierwszymi działaniami atmosferycznymi. Jeśli jednak znajduję się ona poprzez cały czas na zewnątrz, drewno należy regularnie pielęgnować istniejącymi w tym celu nieszkodliwymi dla zdrowia zwierząt środkami.

W przeciwnym razie drewno może się nadmiernie wysuszyć, co prowadzi do rozszczepienia się jego warstw i odłamania części, wpływając na niekorzystny wygląd budy. Zalecamy regularne czyszczenie budy i jej pielęgnację.

dzięki czemu będzie ona poprzez długi czas wyglądała jak nowa. Jeśli jest to osiągalne ustaw budę w zacisznym miejscu, by uchronić drewno przed destrukcyjnym działaniem czynników atmosferycznych. Kup budę dla psa producenta Trixie Natura, z zadaszonym przedsionkiem wraz z kocem Vetbed® Isobed, czarny/szary w zestawie taniej!

Vetbed® Isobed Koc dla psa, czarny/szary Długowłosy, hypoalergiczny koc dedykowany jest dla nadwrażliwych psów. Może być użytkowany m.in. Się jako podkładka do legowiska. Wzorek psich łapek powoduje, że koc pasuje na każdą okazję.

nad wyraz miękki materiał izoluję od zimna podłoża, dodatkowo przepuszcza powietrze i wilgotność. Kocyk może być prany w pralce w temperaturze 60°C. z łatwością zachować jego higieniczność. Koc został wytwarzany z niepodatnego na rozdarcie włókna kanalikowego i może być przycinany dowolnie, do optymalnej długości.

Przycinanie nie powoduje strzępienia się krawędzi. Dzięki przeciwpoślizgowej, gumowej powłoce kocyk nie ślizga się na gładkich powierzchniach. Koc dla psa Vetbed® Isobed SL Paw, czarny/szary: Hipoalergiczny Przepuszczający wilgotność i powietrze Izoluje zimno podłoża warstwa przeciwpoślizgowa Można prać w pralce w temperaturze do 95°C (okazjonalnie) Można prać w pralce w temperaturze do 40°C Można dowolnie przyciąć, bez strzępienia Wysokość 20 mm, gęstość ok.

2.000 g na metr bieżący Czarna z szarymi łapkami wykonany w Anglii Jak prać kocyk Vetbed Isobed? w sytuacji zwykłych zabrudzeń pierz kocyk Vetbed Isobed SL w temperaturze 40°C. W celu dezynfekcji możesz prać go w temperaturach do 95°C.

Aby nie zniszczyć powłoki antypoślizgowej staraj się jednak nie prać go w tak wysokich temperaturach. Po praniu niejednokrotnie zmienia się wygląd zewnętrzny materiału, z którego wyprodukowany jest produkt, nie ma to jednak wpływu na jego jakość.

Nie należy osuszać koca w suszarce! Uwaga! pakiet jest przystępny wyłącznie pod numerem oferty 647516.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe dla psów