• Producent: Profhilo
  • Kategoria: Pozostałe leki i suplementy

PROFHILO - Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe PROFHILO to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry. Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z przystępnych na świecie stężeniu aż 64mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix).

Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt kształtujący. Bioremodeling PROFHILO® to innowacyjny koncept zabiegów odmładzających, który neutralizuje wiotkość skóry. PROFHILO® to nowa wydajna metoda odmładzania.Jak zachowuje się PROFHILO ® w skórze?Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy.

PROFHILO wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt elastyczności.Co to są Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe PROFHILO ®?To zastrzeżona poprzez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, która odmładzając uruchamia produkcję elastyny i kolagenu rodzaju I,II,IV,VII.

Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje biorewolumetryczny efekt.wskazania:napina skóręgwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenienadaje sprężystośćwysmukla rysy twarzyneutralizuje chomiczkiprzywraca utracony kontur neutralizuje zwiotczenie skórywygładza zmarszczkinadaje biorewolumetrięprzywraca utracony profilCo to znaczy, iż zabieg PROFHILO ® jest bez wad? PROFHILO to najnowszy zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy.

PROFHILO® ma nieprzeciętne do tej pory maksymalnie skumulowane atuty wyselekcjonowanego naturalnego HA o stężeniu aż 64mg w jednej dawce, a dzięki nowej generacji sieciowaniu - stabilizacji cieplnej nie ma wad chemicznie sieciowanego kwasu HA.technika iniekcji BAP ( BIO AESTHETIC PIONTS) Specjalnie opracowana technologia iniekcji BAP została produkowana do korekty nieprzystępnych anatomicznie i ciezkich do odbudowy zwiotczałych obszarów skóry.

zezwala na pełniejsze zatrzymanie starzenia poprzez maksymalizację procesów dyfuzji artykułu PROFHILO ® w tkankach. Zabieg nie wymaga znieczulenia.5 punktów Bio Estetycznychwyrostek jarzmowy - odmierz 2 cm od zewnętrznego koncika oka w bok, a następnie 2 cm w dółPodstawa nosa - narysuj linię łączącą nozdrza ze skrawkiem ucha, narysuj prostopadłą linię początkując od źrenicy oka, punkt przecięcia obu linii jest punktem iniekciiSkrawek ucha - 1 cm od dolnej przedniej części skrawka uchaBroda - narysuj linie pionową na środku brody, podziel wysokość brody na 3 równe części, narysuj linię prostopadłąna wysokości 1/3 od góry, z punktu przecięcia przesunąć 1,5 cm w bok do kierunku spoidła ustKąt żuchwy - 1 cm powyżej kąta żuchwy

Podobne produkty w kategorii Pozostałe leki i suplementy