Dragon power 6-7-8 multipurpose (7393072000614)

chwilowy brak towaru

  • Producent: DRAGON POWER
  • Kategoria: Pozostałe sport i hobby

Drożdże gorzelnicze Dragon Power 6-7-8, zwane inaczej MULTI-PURPOSE gwarantują szybką i produktywną fermentację nastawu przy użyciu cukru lub glukozy.

Jedno opakowanie wystarcza nawet na 8 kg cukru w 25 litrowym nastawie. Drożdże gorzelnicze Dragon Power 6-7-8 to drożdże typu TURBO, które pozwolą uzyskać 20% alkoholu w ciągu 7 dni.

Opakowanie drożdży Dragon Power zawiera mieszankę drożdży z pożywką, witaminami i mikroelementami. Nic więcej nie potrzeba.

Jeżeli zależy Ci na krótszym czasie fermentacji, to po 3 dniach możesz uzyskać wysokiej jakości nastaw o mocy 15% z 6 kg cukru.

wyjątkowo mocne i prędkie drożdże DRAGON TURBO 6-7-8.

MULTI-PURPOSE

Gotowe już nawet w 3 dni.

Turbo drożdże gorzelnicze z wysoką jakością finalnego wyrobu.

CUKIER DNI ALKOHOL

6 KG 3 15 %

7 KG 5 17 %

8KG 7 20 %

Sposób użycia:

Rozpuścić odpowiednią ilość cukru w ciepłej wodzie, a następnie dopełnić woda do 25 litrów. Do nastawu o temperaturze 25-30°C dodać 1 opakowanie DRAGON 6-7-8. Wymieszać przez 1 minutę. Pozostawić do fermentacji w temperaturze 22-25°C (niższa temperatura =dłuższy czas fermentacji)

Dłuższy czas fermentacji nada naszemu destylatowi delikatniejszy smak i aromat. Inne drożdże przystępne na rynku prezentują wyraźnie skrócony czas, przez co traci się na jakości finalnego wyrobu. Im szybszy czas fermentacji, tym bardziej nasz destylat będzie bimbrowaty i ostry.

produkt enologiczny.

Zawartość: drożdże, pożywka, witaminy i mikroelementy.

Waga ok. 145g

wytworzono w UE

Dystrybutor Polska - Starowar

Podobne produkty w kategorii Pozostałe sport i hobby