Maszynka do rozbijania mięsa (kotleciarka) Ocena produktu:

od 2515,44 PLN

oszczędzasz do 41%

  • Producent: Hendi
  • Kategoria: Pozostałe wyposażenie gastronomii
Oferty (3)
Opis produktu

Stan: nowy Maszynka do rozbijania mięsa - kotleciarka firmy Victor. Sugerowana do restauracji, sklepów mięsnych, stołówek. Przeznaczona jest do nacinania i zmiękczania mięsa wołowego i wieprzowego na kotlety, bitki, steki.

Dwa komplety stalowych ostrzy sprawią,nawet najtwardsze mięso stanie się nietrudne w obróbce grzewczej i formowaniu. Zwłaszcza schab poddany takiemu nacinaniu zachowuje swoje naturalne soki, staje się pulchny i soczysty.

skutkiem jest pokaźnie mniejszy ubytek wagowy niż przy klasycznym rozbijaniu. Wielkość otworu wsadowego - 15,8x2,3 cm. W wyposażeniu przystawka nacinająca. Mocne strony wykorzystywania kotleciarki: oszczędność czasu - skraca cykl przygotowania wszelkich rodzajów i gatunków mięsa (bez kości) produktywność – proste przygotowanie pokaźnej liczby porcji mięsa asygnowanego na kotlety, bitki, filety czy steki, w praktyce eliminując ubytki wagi (w porównaniu z konwencjonalną metodą rozbijania mięsa) powtarzalność efektu – za każdym razem równomiernie, bezbłędnie nacina i finezyjnie rozgniata płaty mięsa „jakość – mięso po zastosowaniu stekera zachowa swoje aromaty, będzie bardziej soczyste i łatwiejsze w przygotowaniu podczas procesu formowania, a także obróbki cieplnej higiena – dzięki przemyślanej konstrukcji osłony mechanizmu tnącego i łatwości demontażu składników sprzętu nie ma problemów z utrzymaniem stekera, a także jego otoczenia w czystości

Podobne produkty w kategorii Pozostałe wyposażenie gastronomii