Russell Bańki rakietki i bańkowie obręcze tuban (5907731336390) Ocena produktu:

od 30,60 PLN

oszczędzasz do 32%

  • Producent: Russell
  • Kategoria: Pozostałe zabawki
Oferty (2)
Opis produktu

TUBAN Bańki rakietki i bańkowe obręcze komplet do baniek mydlanych, produkcji firmy TUBAN. W skład zestawu wchodzi:- 250ml płynu TUBAN: płyn do baniek mydlanych Polskiej firmy Tuban został wyprodukowany zgodnie z normą PN EN71 tzn.

normą dotyczącą bezpieczeństwa zabawek. Dlatego jest kompletnie bezpieczny. Posiada znak CE. Płyn jest produktem najwyższej jakości oraz jednym z najtańszych na rynku. Świetny do ekskluzywnic baniek mydlanych i dopełniania wszelkich zabawek wymagających płynu do baniek.

Za jego pomocą można wykonać bańki ponad 2 metrowej średnicy. Pasuje do zamykania w bańce mydlanej.- 2 obręcze do puszczania baniek: dlaczego nasza obręcze są najkorzystniejsza? wygodna rączka powlekana wysokiej jakości materiałem sztucznym.

Sama obręcz powlekana jest specjalnym materiałem niezwykle prawidłowo nasiąkającym płynem. Jak widać na zdjęciu jest specjalnie wyprofilowana dlatego bańki robi się dużo lepiej. Plastikowe obręcze mogą się schować.

Zresztą nie ma co zachwalać, spróbuj, a się przekonasz o czym piszemy.- oraz: podstawka do puszczania baniek, 2 specjalne nakładki do stworzenia rakietek, rurka do puszczania baniek

Podobne produkty w kategorii Pozostałe zabawki