juniors 10769 toys story 4 wakacje w kamperze marki Lego Ocena produktu:

od 140,00 PLN

oszczędzasz do 18%

  • Producent: Lego
  • Kategoria: Pozostałe zabawki
Oferty (3)
Opis produktu

Wprowadź swojego malucha w świat przygód z filmu Toy Story 4 wytwórni DisneyPixar razem z Jessie, kosmitą i Rexem. Przeżyj ze swym maluchem przygody z zabawnego filmu Toy Story 4 wytwórni DisneyPixar w zestawie LEGO 4+ 10769 Toy Story 4 - wakacje w kamperze!

Ten beztroski pakiet został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i minimalnych dzieciach. Zawiera ścianę budynku ze specjalną podstawką startową, drzewo, stół piknikowy, grilla, a także pojazd rekreacyjny na specjalnym podwozu startowym ze zdejmowanym dachem oraz łóżkiem, toaletą i zlewem wewnątrz.

części startowe pozwalają nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia pojazdów, budynków i nie tylko. W tym łatwym do zbudowania zestawie LEGO odszukasz też szyld kempingu z drzewem i podnoszonym szlabanem.

pakiet posiada proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym biwakowiczom wyjaśnią cel poszczególnych kroków budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO w emocjonującej scenerii znanej z nowego filmu Toy Story 4.

W komplecie minifigurki Jessie i kosmity i figurki LEGO Rexa i Widelczyka. Zestawy LEGO 4+ są zaprojektowane z myślą o przedszkolakach i drobnych dzieciach. Budowanie tych ciekawych modeli jest przystępne, co pomaga początkującym konstruktorom LEGO rozwijać pewność siebie.

W komplecie dwie minifigurki: Jessie i kosmita, a także figurki LEGO Rexa i Widelczyka. Pojazd rekreacyjny wyposażony jest w zdejmowany dach i drabinę, a w środku ma łóżko, toaletę i zlew. Specjalne podwozie startowe pozwoli Twojemu dziecku wziąć się do budowania z klocków LEGO i zabawy w emocjonującym świecie filmu Toy Story 4 wytwórni DisneyPixar.

W zestawie jest na dodatek ściana budynku ze specjalną podstawką startową, stół piknikowy, grill oraz szyld kempingu z podnoszonym szlabanem. W komplecie dwa świeże drzewka LEGO tworzone z organicznego plastiku pochodzenia roślinnego.

Akcesoria: dwa kubki, rogalik, deskorolka, aparat fotograficzny, talerz, jabłko, hot dog i pianka na patyku. Zdejmij dach samochodu, żeby łatwiej otrzymać się do środka. Maluchom spodoba się odgrywanie emocjonujących scen z filmu Toy Story 4 i wymyślanie własnych historii.

Zestawy LEGO 4+ wprowadzą Twoje dziecko w świat ulubionych postaci z filmów i seriali oraz bohaterów życia codziennego. Zestawy LEGO 4+, znane wcześniej pod nazwą LEGO Juniors, można scalać ze wszystkimi zestawami konstrukcyjnymi LEGO.

komplet konstrukcyjny z filmu Toy Story 4 to nieprzeciętny podarunek dla przedszkolaków i niedużych dzieci. Samochód ma ok. 10 cm wysokości, 14 cm długości i 7 cm szerokości. Ściana budynku ma ok. 7 cm wysokości, 16 cm szerokości i 9 cm głębokości.

Szyld kempingu ma ok. 13 cm wysokości, 13 cm szerokości i 3 cm głębokości.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe zabawki