Lego JUNIORS 10770 Karnawałowe szaleństwo Chudego (5702016367751) Ocena produktu:

od 173,70 PLN

oszczędzasz do 25%

  • Producent: Lego
  • Kategoria: Pozostałe zabawki
Oferty (4)
Opis produktu

Zabierz swojego malucha na karnawał z filmu Toy Story 4 z Króliczkiem, Chudym i Buzzem Astralem! Wprowadź swojego malucha w świat karnawałowych emocji z filmu Toy Story wytwórni DisneyPixar w komplecie LEGO 4+ 10770 Karnawałowe szaleństwo Chudego i Buzza!

Ten pełen akcji pakiet konstrukcyjny został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i niewiele znaczących dzieciach. Zawiera kolorową strzelnicę karnawałową z obszernym szyldem i laserową armatką i specjalną podstawką startową, która pozwala choćby zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia budynków, pojazdów i nie tylko.

W tym atrakcyjnym zestawie dla przedszkolaków wyszukasz także karuzelę Terrorantulę z ruchomymi ramionami, dwa samochodziki z podwoziami startowymi oraz lodziarnię zaopatrzoną w kasę, stolik, ławki i szyld.

pakiet mieści proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym miłośnikom karnawału wyjaśnią cel poszczególnych etapów budowania. Dzięki czemu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO w znajomej scenerii z filmów Toy Story.

W zestawie są minifigurki Chudego, Buzza Astrala i Bou i figurki LEGO Kaczuszki i Króliczka. Zestawy LEGO 4+ są zaprojektowane z myślą o niepokaźnych dzieciach. Budowanie tych ciekawych modeli jest przystępne, co pomaga początkującym konstruktorom LEGO rozwijać pewność siebie.

W komplecie trzy minifigurki postaci z filmu Toy Story: Chudy, Buzz Astral i Bou i figurki LEGO Kaczuszki i Króliczka. Karnawałowa strzelnica ma części z dekoracją rakiety, które można przewrócić,, a także osobną, działającą armatkę i podstawkę startową i ścianę z dekoracją, które pozwolą Twojemu dziecku zabrać się do budowania z klocków LEGO i zabawy w emocjonującym świecie filmu Toy Story wytwórni DisneyPixar.

W zestawie jest również lodziarnia z kasą, stołem i ławkami. W tym uroczym komplecie znajduje się też obracająca się karuzela Terrorantula z ruchomymi ramionami oraz dwa samochodziki na podwoziach startowych.

Akcesoria: sześć klocków służących jako amunicja, skrzynia, trzy części z nadrukiem rakiety, obfite lody, dwa minimalne lody, deser lodowy, łyżka do lodów, wiaderko i laska pasterska Bou. Odtwórz ze swoim maluchem emocjonujące sceny z filmu Toy Story albo wymyślcie własne historie.

Zestawy LEGO 4+ wprowadzą Twoje dziecko w świat ulubionych postaci z filmów i seriali i bohaterów życia codziennego. Zestawy LEGO 4+, znane wcześniej pod nazwą LEGO Juniors, są zgodne ze wszystkimi zestawami do kreatywnego budowania LEGO.

Kreatywny komplet z filmu Toy Story 4 to perfekcyjny upominek dla przedszkolaków i nieznacznych dzieci. Strzelnica karnawałowa ma ok. 10 cm wysokości, 12 cm szerokości i 3 cm głębokości. Każdy samochodzik ma ok.

9 cm wysokości, 3 cm długości i 3 cm szerokości. Lodziarnia ma ok. 11 cm wysokości, 6 cm szerokości i 8 cm głębokości. Terrorantula ma ok. 8 cm wysokości, 19 cm szerokości i 19 cm głębokości.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe zabawki