TRIXIE Piłeczka jeżowa piszcząca 3412 - 3412

chwilowy brak towaru

  • Producent: Trixie
  • Kategoria: Pozostałe zabawki

Piłeczka jeżowa od marki TRIXIE

Piłka jeżowa piszcząca to znakomita zabawka dla każdego psa. Zabawka wzbudzi ciekawość i zainteresowanie każdego pupila, ponieważ przy ugryzieniu wydaje dźwięki, a jej jaskrawe odcienie przyciągną uwagę każdego czworonoga.

Piłeczka idealnie sprawdzi się nie tylko w terenie,na dodatek w wodzie. Dostarczy niemało frajdy, a Twój pies będzie miał możliwość pokazania Ci jak idealnym jest pływakiem.

Piłeczka została tworzona z myślą o dostarczeniu psu korzystnej zabawy i poprawy jego stanu zdrowia. Piłeczka odbija się na zróżnicowanych powierzchniach,jednocześnie jest lekka i nieskomplikowana do schwytania. Choćby poprzez najmniejsze pyszczki. Pozwoli także psu ćwiczyć i utrzymywać zdrowe zęby, ponieważ nieszablonową cechą tej zabawki są wypustki, które masują dziąsła.

Piłeczka jeżowa to nadzwyczajna forma szkolenia psa i utrzymania jego aktywności fizycznej w prawidłowej kondycji. Piłeczka jeżowa jest nieskomplikowana w czyszczeniu, więc żadne bakterie czy skażenia nie będą miały prawa znajdować się na ulubionej piłeczce Twojego psa.

mocne strony towaru:

- stworzona z miękkiego winylu.

- Wydaje interesujący dźwięki.

informacje szczegółowe

Piłka o średnicy 10/7,5 cm.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe zabawki