Kolendra Mielona 30g (5902741001627)

chwilowy brak towaru

  • Producent: DARY NATURY
  • Kategoria: Przyprawy i zioła
  • Rodzaj: kolendra

Przyprawa, jaką jest Kolendra mielona 30g Dary Natury, daje bardzo znaczne możliwości zastosowania w kuchni. To nadzwyczajny, aromatyczny dodatek, który znakomicie wzbogaci smak mięs, pasztetów, konwencjonalnie produkowanych wędlin itd.

perfekcyjna także do doprawiania dań egzotycznych. Zniewala mocnym, orientalnym aromatem, zezwalając Ci przygotować w swej kuchni prawdziwie wyrafinowane dania. Kolendra jest dodawana do wielu modnych mieszanek przyprawowych, np.

curry. Wykorzystywana jest na szeroką skalę w kuchni chińskiej czy meksykańskiej. Olśniewa bogatym, ziołowym aromatem. Dzięki niej każda zwykła potrawa ma szansę zyskać miano aromatycznego przysmaku. Co ważne, ma ona parametry lecznicze.

nieprzeciętnie polepsza trawienie, dlatego również jest niezastąpionym dodatkiem do tłustych dań. Poza tym działa rozkurczająco i tonizująco. Idealna przy kłopotach trawiennych. Nadzwyczajną kompilację stanowi wzbogacona o takie dodatki, jak kminek, koper czy anyż.

Kolendrę można wykorzystywać zarówno do potraw słonych, jak i słodkich. Ma wyrazisty, korzenny smak. Kraj producenta: Polska

Podobne produkty w kategorii Przyprawy i zioła