• Producent: SKARBY OCEANU
  • Kategoria: Przyprawy i zioła
  • Rodzaj: sól

Prowadzisz zdrowy fason życia i chcesz spożywać jedynie produkty zasługujące na szczególne zachwyt, pozyskiwane w naturalny sposób, niezawierające sztucznych dodatków? Sięgnij po zdrową przyprawę, jaką jest Sól morska grubo mielona 1kg - Skarby Oceanu, o sporo korzystniejszą dla naszego organizmu, niżeli zwykła sól kuchenna używana na co dzień.

Ta sól zbierana jest ręcznie raz w roku, pozyskiwana przez odparowanie wody morskiej, następnie suszona pod wpływem słońca i wiatru, a na końcu mielona. Ten artykuł to sól o obfitej ziarnistości, genialna nie tylko jako przyprawa dla Twoich dań, dostarczająca obszernej dawki magnezu, jodu i należycie wpływająca na funkcjonowanie układu hormonalnego.

Można ją zastosować także do przygotowania oczyszczających peelingów, uspokajających kąpieli, rozluźniających mięśnie i stawy, a także znakomicie wpływających na układ oddechowy. To świetne rozwiązanie dla alergików i astmatyków.

Sól morska ma więc bardzo szerokie zastosowanie, rewelacyjnie wpływa na nasz organizm i jest o mnóstwo zdrowsza aniżeli zwykła sól kuchenna. Kraj pochodzenia: Grecja

Podobne produkty w kategorii Przyprawy i zioła