Alpine CDE-201 Ocena produktu:

od 396,89 PLN

oszczędzasz do 12%

  • Producent: Alpine
  • Kategoria: Radia samochodowe
  • Moc wyjściowa: 4 x 50 W
  • Rodzaj nośnika: CD
Oferty (5)
Opis produktu

Radio samochodowe Alpine CDE-201R
Radio samochowe CDE-201R to niedrogie rozwiązanie z pojedynczym DIN, które rozszerza dźwięk do jakości Alpine i oferuje dużo funkcji łączności, które gwarantują rozrywkę na drodze.
Połącz swój telefon z Androidem,radować się wszystkimi zapisanymi treściami audio, strumieniowym Spotify albo radiem internetowym, lub po prostu podłącz pamięć USB - istnieje dużo możliwości połączeń z tym urządzeniem.
Bezprzewodowe piloty są przystępne jako akcesoria.

Połącz swój telefon z Androidem
Jeśli masz telefon lub tablet z Androidem, możesz podłączyć go za pośrednictwem kabla USB (kabel nie jest załączony) radia Alpine, aby słuchać treści audio przez głośniki samochodowe. Możesz wybierać utwory na telefonie / tablecie lub przy pomocy pokrętła umieszczonego na radiu. Ta funkcja jest dostępna dla wszelkich radio odtwarzaczy Alpine z systemem Android Open Accessory 2.0 (w tym CDE-201R).

Podłącz pamiec USB
Przedni port USB w CDE-201R jest gotowy do podłączania maszyn USB. Zgraj swoją muzykę na pamięć USB i ciesz się plikami MP3, WMA i FLAC z wygodnymi funkcjami wyszukiwania.

Odtwarzaj pliki FLAC
Wysoka kompresja dźwięku FLAC staje się coraz bardziej modna, ponieważ gwarantuje znacznie udoskonaloną jakość dźwięku w porównaniu ze zwykłymi plikami MP3. Ten artykuł Alpine może odtwarzać pliki FLAC zapisane na nośnikach USB.

przypasuj swój dźwięk
dostosuj dźwięk swojego radia do własnych preferencji, używając Bass Engine SQ, by uzyskać niesamowite brzmienie basów oraz funkcje EQ (10 Pre-Setów lub 3-pasmowy Parametric EQ.) Podłącz zewnętrzne wzmacniacze do 2 PreOuts (2 V) ) albo po prostu radować się bezpośrednim połączeniem głośnika z zastosowanym wzmacniaczem wysokiej jakości 4 x 50 W.

Ustaw swój schemat kolorów
Możesz przełączyć podświetlenie przycisków między zielonym a czerwonym za jednym naciśnięciem przycisku.

Opcjonalne zdalne sterowanie
świeże radio Alpine współpracują bez problemu z opcjonalnym bezprzewodowym pilotem Alpine RUE-4202.

Podobne produkty w kategorii Radia samochodowe