Auna MD-130 Ocena produktu:

od 259,99 PLN

  • Producent: Auna
  • Kategoria: Radia samochodowe
Oferty (2)
Opis produktu

MD-130 marki Auna to nowoczesne radio samochodowe dla fanów muzyki i osób prowadzących dużo rozmów telefonicznych. Dzięki wielofunkcyjnemu odtwarzaczowi i zintegrowanej instalacji głośnomówiącej Bluetooth oferuje ono wszystkie funkcje, których można oczekiwać od innowacyjnego, samochodowego systemu Hi-Fi, a choćby więcej!

A dzięki funkcjonalnemu interfejsowi Bluetooth plątanina kabli należy w MD-130 do przeszłości: utwory MP3 przesyłane są do radia samochodowego bezprzewodowo przez postępowe łącze radiowe. Zarządzanie rozmowami telefonicznymi jest wyjątkowo proste dzięki zastosowanemu mikrofonowi, co przyczynia się także do rozszerzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Slot USB na przednim panelu radia samochodowego Auna umożliwia podłączenie nośników danych do tego uniwersalnego urządzenia. W ten sposób można odtwarzać w urządzeniu całe dyskografie ulubionych artystów.

Za panelem obsługi kryje się poza tym slot na karty SD, do którego można podłączyć karty pamięci z plikami MP3 i WMA. Wejście AUX daje dostęp do odtwarzaczy CD, iPod'ów i wielu innych urządzeń audio.

Także panel radia samochodowego to coś szczególnego. Z jednej strony można go zdjąć, aby zapobiec kradzieży. Z drugiej strony posiada on siedem przeróżnych odcieni podświetlenia, takzłączyć design do różnorodnych nastrojów i wyposażenia wnętrza samochodu.

wielki wyświetlacz gwarantuje poza tym, że użytkownik nie będzie miał problemu z obsługą radia pomimo jego wielu funkcji. Uzupełniającą zaletą jest element graficzny nad wyświetlaczem informacyjnym, który funkcjonuje jako wizualizer zmieniający się dynamicznie w rytm odtwarzanej muzyki.

Podobne produkty w kategorii Radia samochodowe