Auna MD-170 Ocena produktu:

od 259,99 PLN

oszczędzasz do 30%

  • Producent: Auna
  • Kategoria: Radia samochodowe
Oferty (2)
Opis produktu

Superbity na każdej drodze: Samochodowy komplet Hi-Fi MD-170-BT producenta auna to mocne brzmienie w każdym samochodzie. Kompletny pakiet składający się z radia samochodowego MD-170-BT wraz z dobranymi głośnikami 4-drożnymi.

Radio samochodowe MD-170-BT firmy auna to postępowe urządzenie stawiające naprzystępne złącza: Sloty USB i SD dają dostęp do bibliotek MP3 na kartach pamięci SD, odtwarzaczach MP3 i pendrive'ach USB.

Odtwarzacze CD, laptopy i tablety można podłączyć poprzez wejście AUX minijack, a interfejs Bluetooth 2.0 pozwala na bezprzewodowe połączenie ze smartfonami i tabletami w celu streamowania muzyki lub stosowania ich jako instalacji głośnomówiącej.

Radio posiada także oczywiście konwencjonalny tuner radiowy UKF z funkcją RDS. Przezroczyście rozmieszczone przyciski i stylowy wyświetlacz 2 profilu 2 iluminatorów umożliwiają w każdej chwili dostęp do wszystkich funkcji radia samochodowego MD-170-BT marki auna.

Kolor podświetlenia wyświetlacza można zmieniać 7-stopniowo. Stosowne brzmienie gwarantują 4-drożne głośniki CS413 firmy auna. Para głośników – głośnik niskotonowy 13 cm (5"), głośnik przeciętnietonowy Mylar 30 mm i dwa głośniki wysokotonowe piezo 15 mm to gwarancja pełnego i przestrzennego dźwięku w środku pojazdu.

Moc maksymalną 100 W para głośników zawdzięcza dostosowanemu połączeniu i membranie w optyce karbonu, a ich cechy dot. Wagi i sztywności przyczyniają się do uzyskania dźwięku bez zniekształceń aż do najwyższego poziomu mocy.

nowe brzmienie na drodze – dzięki samochodowemu zestawowi Hi-Fi MD-170-BT firmy auna.

Podobne produkty w kategorii Radia samochodowe