Blaupunkt Alicante 170 Ocena produktu:

od 349,99 PLN

  • Producent: Blaupunkt
  • Kategoria: Radia samochodowe
Oferty (2)
Opis produktu

Radioodtwarzacz samochodowy ALICANTE 170

Spraw, żeby każda podróż była jeszcze przyjemniejsza z radioodtwarzaczem samochodowym Alicante 170 producenta Blaupunkt. Urządzenie posiada czytelny , a także podświetlane na czerwono przyciski. O szczególnie dobry odbiór sygnału radiowego zadba cechujący się wysoką selektywnością tuner Automotive, który oferuje odbiór stacji radiowych w zakresach FM i AM. Na dodatek, funkcja RDS wyświetli na ekranie urządzenia informacje dotyczące obecnie emitowanego programu, utworu i datę i godzinę.

Z modelem Alicante 170 muzyki możesz słuchać z wielu źródeł. Umieszczone na przednim panelu złącza USB (w standardzie A) oraz Aux-in pozwolą na podłączenie wszelkiego rodzaju sprzętów z plikami muzycznymi zapisanymi w formatach MP3 i WMA. Za panelem znajduje się gniazdo kart SDHC o maksymalnej obszerności do 32 GB, co w zupełności starczy na zgromadzenie imponującej serii muzyki. Oprócz tego, radioodtwarzacz ma napęd na płyty CD, umożliwiając odczyt nośników CD-DA, CD-R oraz CD-RW.

Moc maksymalna modelu Alicante 170 wynosi 4 x 40W, co wystarczy, by zadowolić użytkowników głośnego brzmienia. Zaimplementowany, 4 zakresowy equalizer (flat, rock, pop, classic) oraz opcja regulacji niskich i wysokich tonów pozwolą zintegrować dźwięk do Twoich preferencji, a funkcja X-Bass wyeksponuje niskie tony, czyniąc je bardziej energicznymi i istotnie miłymi dla ucha. Urządzenie także 2 kanałowe wyjście na wzmacniacz.

Dla powiększenia bezpieczeństwa oraz wygody stosowania, przedni panel może być zdejmowany, a radioodtwarzacz posiada funkcję podtrzymania pamięci, zapamiętując wybrane poprzez użytkownika ustawienia, choćby po całkowitym odcięciu od źródła zasilania. Całości dopełnia stylowy design i czarne wykończenie przedniego panelu na wysoki blask.

Podobne produkty w kategorii Radia samochodowe