Blaupunkt Bologna 170 Ocena produktu:

od 269,99 PLN

  • Producent: Blaupunkt
  • Kategoria: Radia samochodowe
Oferty (2)
Opis produktu

Radioodtwarzacz samochodowy BOLOGNA 170

Radioodtwarzacz samochodowy Bologna 170 producenta Blaupunkt to bezusterkowy kompan w każdej podróży. Urządzenie posiada czytelny oraz podświetlane na czerwono przyciski. O niezwykle prawidłowy odbiór sygnału radiowego zadba znamionujący się szczególnie wysoką selektywnością tuner Automotive, który oferuje odbiór stacji radiowych w zakresach FM i AM. W dodatku, funkcja RDS wyświetli na ekranie urządzenia informacje dotyczące aktualnie emitowanego utworu, a także datę i godzinę.

Model Bologna 170 pozwala na słuchanie muzyki z wielu źródeł. Umieszczone na przednim panelu złącza USB (w standardzie A) oraz Aux-in pozwolą na podłączenie wszystkiego typu urządzeń z plikami muzycznymi zapisanymi w formatach MP3 i WMA. Za panelem znajduje się gniazdo kart SDHC o maksymalnej objętości do 32 GB, co w zupełności wystarczy na zgromadzenie imponującej serii muzyki.

Moc maksymalna modelu Bologna 170 wynosi 4 x 40W, co starczy, aby zadowolić użytkowników głośnego brzmienia. Zastosowany, 4 zakresowy equalizer (flat, rock, pop, classic), a także opcja regulacji niskich i wysokich tonów pozwolą złączyć dźwięk do Twoich preferencji, a funkcja X-Bass zaakcentuje niskie tony, czyniąc je bardziej dynamicznymi i istotnie błogimi dla ucha. Urządzenie dodatkowo 2 kanałowe wyjście na wzmacniacz.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa oraz wygody użytkowania, przedni panel może być zdejmowany, a radioodtwarzacz posiada funkcję podtrzymania pamięci, zapamiętując wybrane przez użytkownika ustawienia, nawet po całkowitym odcięciu od źródła zasilania. Całości dopełnia stylowy design i czarne wykończenie przedniego panelu na wysoki lśnienie.

Podobne produkty w kategorii Radia samochodowe