Blaupunkt Brighton 170 Ocena produktu:

od 249,00 PLN

oszczędzasz do 40%

  • Producent: Blaupunkt
  • Kategoria: Radia samochodowe
  • Moc wyjściowa: 4 x 40 W
  • Złącza wejściowe: AUX, USB
  • Rodzaj nośnika: czytnik kart pamięci
  • Kolor podświetlania: czerwony
Oferty (3)
Opis produktu

Radioodtwarzacz samochodowy AUGSBURG 170BT

Wybierz się w podróż z radioodtwarzaczem samochodowym Augsburg 170BT marki Blaupunkt. Urządzenie ma czytelny i podświetlane na biało przyciski. O wyjątkowo korzystny odbiór sygnału radiowego zadba charakteryzujący się szczególnie wysoką selektywnością tuner Automotive, który oferuje odbiór stacji radiowych w zakresach FM i AM. Ponadto, funkcja RDS wyświetli na ekranie urządzenia informacje dotyczące obecnie emitowanego programu, utworu oraz datę i godzinę.

Model Augsburg 170BT pozwala na słuchanie muzyki z wielu źródeł. Zaimplementowany moduł Bluetooth umożliwia bezprzewodową transmisję muzyki z maszyn zgodnych z tą technologią, a dodatkowo funkcja EDR (Enhanced Data Rate) powiększa prędkość przesyłania informacji do 3 Mbps, co polikwiduje ewentualne zakłócenia w odbiorze. Umieszczone na przednim panelu złącza USB (w standardzie A), a także Aux-in pozwolą na podłączenie wszelkiego rodzaju sprzętów z plikami muzycznymi zapisanymi w formatach MP3 i WMA. Za panelem znajduje się gniazdo kart SDHC o maksymalnej pojemności do 32 GB, co w zupełności wystarczy na zgromadzenie imponującej kolekcji muzyki. Oprócz tego, radioodtwarzacz ma napęd na płyty CD, umożliwiając odczyt nośników CD-DA, CD-R, a także CD-RW.

Moc maksymalna modelu Augsburg 170BT wynosi 4 x 40W, co wystarczy, aby zadowolić użytkowników głośnego brzmienia. Wbudowany, 4 zakresowy equalizer (flat, rock, pop, classic), a także opcja regulacji niskich i wysokich tonów pozwolą skonsolidować dźwięk do Twoich preferencji, a funkcja X-Bass zaakcentuje niskie tony, czyniąc je bardziej dynamicznymi i wyjątkowo błogimi dla ucha. Urządzenie na dodatek 2 kanałowe wyjście na wzmacniacz.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa i wygody wykorzystywania, przedni panel może być zdejmowany, a radioodtwarzacz ma funkcję podtrzymania pamięci, zapamiętując wybrane przez użytkownika ustawienia, choćby po całkowitym odcięciu od źródła zasilania. Współpraca z książką telefoniczną, a także wbudowany mikrofon, po sparowaniu radia z telefonem, umożliwia komfortowe prowadzenie rozmów, dzięki temu kierowca może w pełni koncentrować się na prowadzeniu auta podczas wykorzystywania funkcji zestawu głośnomówiącego. Całości dopełnia stylowy design, a także czarne wykończenie przedniego panelu na wysoki blask.EAN: 4260499850197
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT AUGSBURG 170BT
rozmiar: 1 DIN
Przekątna ekranu: Nie dotyczy
Moc wyjściowa: 4 x 40 W
Tuner TV: Brak
GPS: Nie
Tuner FM: Tak
Pasma: AM
Odtwarzacz CD: Tak
Odczytywane formaty płyt CD: CD-RW
Odczytywane formaty płyt DVD: Brak
Odtwarzanie z USB: Tak
Czytnik kart pamięci: Tak
rodzaj kart pamięci: SD
kanon pamięci SD / CF: SDHC
Odtwarzane formaty audio: WMA
Odtwarzane formaty wideo: Brak
Odtwarzane formaty fotografii: Brak
Funkcje specjalne: 4 zakresowy equalizer Ustawienia dźwięku (Flat, Rock, Pop, Classic) Funkcja X-Bass Stała pamięć ustawień
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x AUX 3,5 mm minijack
Akcesoria w komplecie: Pilot
Kolor: Czarny

Podobne produkty w kategorii Radia samochodowe