Blaupunkt Madrid 170 Ocena produktu:

od 329,00 PLN

  • Producent: Blaupunkt
  • Kategoria: Radia samochodowe
  • Moc wyjściowa: 4 x 40 W
  • Złącza wejściowe: AUX, USB
  • Rodzaj nośnika: czytnik kart pamięci
  • Kolor podświetlania: czerwony
Oferty (3)
Opis produktu

Radioodtwarzacz samochodowy MADRID 170BT

Wybierz się w podróż z radioodtwarzaczem samochodowym Madrid 170BT firmy Blaupunkt. Urządzenie ma czytelny i podświetlane na czerwono przyciski. O szczególnie prawidłowy odbiór sygnału radiowego zadba charakteryzujący się bardzo wysoką selektywnością tuner Automotive, który proponuje odbiór stacji radiowych w zakresach FM i AM. Na dodatek, funkcja RDS wyświetli na ekranie urządzenia informacje dotyczące aktualnie emitowanego programu, utworu i datę i godzinę.

Model Madrid 170BT zezwala na słuchanie muzyki z wielu źródeł. Zaimplementowany moduł Bluetooth umożliwia bezprzewodową transmisję muzyki z urządzeń zgodnych z tą technologią, a dodatkowo funkcja EDR (Enhanced Data Rate) powiększa prędkość przesyłania informacji do 3 Mbps, co pousuwa ewentualne zakłócenia w odbiorze. Umieszczone na przednim panelu złącza USB (w standardzie A), a także Aux-in pozwolą na podłączenie wszelkiego rodzaju sprzętów z plikami muzycznymi zapisanymi w formatach MP3 i WMA. Za panelem znajduje się gniazdo kart SDHC o maksymalnej objętości do 32 GB.

Moc maksymalna modelu Madrid 170BT wynosi 4 x 40W, co starczy, aby zadowolić użytkowników głośnego brzmienia. Zaimplementowany, 4 zakresowy equalizer (flat, rock, pop, classic), a także opcja regulacji niskich i wysokich tonów pozwolą zbratać dźwięk do Twoich preferencji, a funkcja X-Bass wyeksponuje niskie tony, czyniąc je bardziej dynamicznymi i wyjątkowo miłymi dla ucha. Urządzenie także 2 kanałowe wyjście na wzmacniacz.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa oraz wygody stosowania, przedni panel może być zdejmowany, a radioodtwarzacz ma funkcję podtrzymania pamięci, zapamiętując wybrane przez użytkownika ustawienia, choćby po całkowitym odcięciu od źródła zasilania.

Współpraca z książką telefoniczną, a także wbudowany mikrofon, po sparowaniu radia z telefonem, zezwala na komfortowe prowadzenie rozmów, dzięki czemu kierowca może w pełni koncentrować się na prowadzeniu auta w trakcie użytkowania funkcji zestawu głośnomówiącego. Całości dopełnia stylowy design, a także czarne wykończenie przedniego panelu na wysoki połysk.EAN: 4260499850241
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT MADRID 170
rozmiar: 1 DIN
Przekątna ekranu: Nie dotyczy
Moc wyjściowa: 4 x 40 W
Tuner TV: Brak
GPS: Nie
Tuner FM: Tak
Pasma: AM
Odtwarzacz CD: Nie
Odczytywane formaty płyt CD: Brak
Odczytywane formaty płyt DVD: Brak
Odtwarzanie z USB: Tak
Czytnik kart pamięci: Tak
wariant kart pamięci: SD
standard pamięci SD / CF: SDHC
Odtwarzane formaty audio: MP3
Odtwarzane formaty wideo: Brak
Odtwarzane formaty fotografii: Brak
Funkcje specjalne: 4 zakresowy equalizer Ustawienia dźwięku (Flat, Rock, Pop, Classic) Funkcja X-Bass Stała pamięć ustawień
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB
Kolor: Czarny

Podobne produkty w kategorii Radia samochodowe