Blaupunkt Milano 170 Ocena produktu:

od 499,00 PLN

  • Producent: Blaupunkt
  • Kategoria: Radia samochodowe
  • Moc wyjściowa: 4 x 40 W
  • Złącza wejściowe: AUX, USB
  • Rodzaj nośnika: czytnik kart pamięci
  • Kolor podświetlania: czerwony
Oferty (3)
Opis produktu

Przekonaj się, o ile przyjemniejsza może być podróż Twoim autem z radioodtwarzaczem samochodowym Milano 170BT marki Blaupunkt. Urządzenie ma czytelny i podświetlane na czerwono przyciski.

O bardzo dobry odbiór sygnału radiowego zadba znamionujący się wysoką selektywnością tuner Automotive, który proponuje odbiór stacji radiowych w zakresach FM i AM. Na dodatek, funkcja RDS wyświetli na ekranie urządzenia informacje dotyczące aktualnie emitowanego programu, utworu oraz datę i godzinę.

Model Milano 170BT pozwala na słuchanie muzyki z wielu źródeł. Wbudowany moduł Bluetooth zezwala na bezprzewodową transmisję muzyki z sprzętów zgodnych z tą technologią, a w dodatku funkcja EDR (Enhanced Data Rate) zwiększa szybkość przesyłania informacji do 3 Mbps, co pousuwa ewentualne zakłócenia w odbiorze.

Umieszczone na przednim panelu złącza USB (w standardzie A) oraz Aux-in pozwolą na podłączenie wszelkiego typu urządzeń z plikami muzycznymi zapisanymi w formatach MP3 i WMA. Za panelem znajduje się gniazdo kart SDHC o maksymalnej objętości do 32 GB, co w zupełności starczy na zgromadzenie imponującej kolekcji muzyki.

Oprócz tego, radioodtwarzacz ma napęd na płyty CD, umożliwiając odczyt nośników CD-DA, CD-R oraz CD-RW. Moc maksymalna modelu Milano 170BT wynosi 4 x 40W, co wystarczy, by zadowolić użytkowników głośnego brzmienia.

wbudowany, 4 zakresowy equalizer (flat, rock, pop, classic) oraz opcja regulacji niskich i wysokich tonów pozwolą zintegrować dźwięk do Twoich preferencji, a funkcja X-Bass wyeksponuje niskie tony, czyniąc je bardziej dynamicznymi i wyjątkowo przyjemnymi dla ucha.

Urządzenie również 2 kanałowe wyjście na wzmacniacz....

Podobne produkty w kategorii Radia samochodowe