Blaupunkt Palermo 170 Ocena produktu:

od 299,00 PLN

  • Producent: Blaupunkt
  • Kategoria: Radia samochodowe
  • Moc wyjściowa: 4 x 40 W
  • Złącza wejściowe: AUX, USB
  • Rodzaj nośnika: czytnik kart pamięci
  • Kolor podświetlania: czerwony
Oferty (3)
Opis produktu

Radioodtwarzacz samochodowy PALERMO 170

Spraw, aby każda podróż była jeszcze przyjemniejsza z radioodtwarzaczem samochodowym Palermo 170 marki Blaupunkt. Urządzenie ma czytelny i podświetlane na czerwono przyciski. O korzystny odbiór fal radiowych zadba tuner FM/AM z funkcją RDS, która wyświetli na ekranie urządzenia dane dotyczące obecnie emitowanego utworu oraz datę i godzinę.

Z modelem Palermo 170 muzyki możesz słuchać z wielu źródeł. Umieszczone na przednim panelu złącza USB (w standardzie A), a także Aux-in pozwolą na podłączenie wszelkiego rodzaju sprzętów z plikami muzycznymi zapisanymi w formatach MP3 i WMA. Za panelem znajduje się gniazdo kart SDHC o maksymalnej obszerności do 32 GB, co w zupełności starczy na zgromadzenie imponującej serii muzyki. Oprócz tego, radioodtwarzacz posiada napęd na płyty CD, umożliwiając odczyt nośników CD-DA, CD-R i CD-RW.

Moc maksymalna modelu Palermo 170 wynosi 4 x 40W, co starczy, żeby zadowolić użytkowników głośnego brzmienia. Wbudowany, 4 zakresowy equalizer (flat, rock, pop, classic) oraz opcja regulacji niskich i wysokich tonów pozwolą zespoić dźwięk do Twoich preferencji, a funkcja X-Bass zaakcentuje niskie tony, czyniąc je adekwatnie dynamicznymi i wyjątkowo błogimi dla ucha. Urządzenie w dodatku 2 kanałowe wyjście na wzmacniacz.

Dla rozszerzenia bezpieczeństwa i wygody stosowania, przedni panel może być zdejmowany, a urządzeniem możesz wygodnie sterować za pomocą dołączonego pilota. Całości dopełnia stylowy design oraz czarne wykończenie przedniego panelu na wysoki blask.EAN: 4260499850104
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT PALRERMO 170
rozmiar: 1 DIN
Przekątna ekranu: Nie dotyczy
Moc wyjściowa: 4 x 40 W
Tuner TV: Brak
GPS: Nie
Tuner FM: Tak
Pasma: FM (UKF)
Odtwarzacz CD: Tak
Odczytywane formaty płyt CD: CD-R
Odczytywane formaty płyt DVD: Brak
Odtwarzanie z USB: Tak
Czytnik kart pamięci: Tak
wariant kart pamięci: SD
kanon pamięci SD / CF: SD
Odtwarzane formaty audio: MP3
Odtwarzane formaty wideo: Brak
Odtwarzane formaty zdjęć: Brak
Funkcje specjalne: 4 zakresowy equalizer Ustawienia dźwięku (Flat, Rock, Pop, Classic) Funkcja X-Bass Stała pamięć ustawień
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB
Kolor: Czarny

Podobne produkty w kategorii Radia samochodowe