Blaupunkt Tokyo 110 Ocena produktu:

od 149,00 PLN

oszczędzasz do 1%

  • Producent: Blaupunkt
  • Kategoria: Radia samochodowe
  • Moc wyjściowa: 4 x 50 W
  • Złącza wejściowe: AUX, USB
  • Rodzaj nośnika: czytnik kart pamięci
  • Kolor podświetlania: czerwony
Oferty (3)
Opis produktu

Radio samochodowe Blaupunkt TOKYO 110 najlepsza muzyka w Twoim samochodzie Blaupunkt TOKYO 110 Niezależnie w jak długą podróż się wybierzesz, zastosowany tuner FM/AM z funkcją RDS zapewni Ci nieustanny odbiór ulubionej stacji radiowej.

Na wyświetlaczu urządzenia dodatkowo dostępne są informacje tj. Data, godzina, nazwa stacji, tytuł i wykonawca emitowanego utworu, które przekazywane są przez większość nadawców.Tuner posiada możliwość zaprogramowania do 30 stacji radiowych, dzięki czemu będziesz miał szybki dostęp do Twoich ulubionych programów w eterze.

TOKYO 110 zastosowany wzmacniacz 4x50 Watt, co umożliwia uzyskanie wysokiej jakości dźwięku wewnątrz Twojego samochodu. Użytkownik tego radioodtwarzacza ma także możliwość regulacji wysokich i niskich tonów albo wybrania jednego z czterech zaprogramowanych trybów.

Odtwarzanie z nośników mobilnych Radioodtwarzacz samochodowy TOKYO 110 nie posiada napędu do odtwarzania płyt CD,wyekwipowany jest w możliwość podłączenia wszelkich nowoczesnych nośników muzyki. Do dyspozycji użytkownik ma przednie złącze USB przeznaczone do odtwarzania plików zapisanych w formacie MP3/WMA z wszelkich mobilnych pamięci USB, slot kart SD, a także wejście AUX do podłączenia różnorodnego typu mobilnych odtwarzaczy.

Dynamiczny dźwięk Gdy brakuje Ci dynamiki, za każdym razem możesz włączyć funkcję Loudness. Gdy brakuje Ci basu, w każdej chwili możesz podłączyć zewnętrzny wzmacniacz lub aktywny subwoofer. Osiągalne jest to dzięki wyposażeniu urządzenia w jedną parę wyjść RCA.

komfortowa obsługa wielki i czytelny biały ekran, komfortowe i podświetlone na czerwono przyciski, a także ergonomiczne pokrętło do regulacji głośności i innych parametrów dźwięku gwarantują niebywały komfort obsługi.

Bogaty pakiet TOKYO 110 dostarczone jest z potrzebnymi akcesoriami montażowymi w postaci półkieszeni, a także kluczy do demontażu, a mała głębokość montażowa (około 11cm) umożliwia zamontowanie tego urządzenia w pojazdach specjalnego przeznaczenia, jak na przykład maszyny rolnicze, czy budowlane.

Radioodtwarzacz ma zdejmowany panel w celu zabezpieczenia przed kradzieżą.

Podobne produkty w kategorii Radia samochodowe