Blow AVH-8624 Ocena produktu:

od 98,94 PLN

oszczędzasz do 1%

  • Producent: Blow
  • Kategoria: Radia samochodowe
  • Złącza wejściowe: AUX, USB
  • Rodzaj nośnika: czytnik kart pamięci
Oferty (2)
Opis produktu

Radio samochodowe BLOW AVH-8624 Najwyższa jakość dźwięku w Twoim aucie poręczne radio samochodowe Radio BLOW AVH-8624 to nadzwyczajne rozwiązanie dla osób poszukujących praktycznego i stylowego odtwarzacza w rozsądnej cenie.

Dzięki szerokiemu wyświetlaczowi LCD, oporności na kurz i wstrząsy, a także prostemu montażowi zagwarantowanemu przez kanon ISO dobór AVH-8624 będzie strzałem w dziesiątkę. Odbiornik FM/AM Nie ważne czy wybierasz się w daleką podróż, czy po prostu stoisz w korkach.

Dzieki zastosowanemu tunerowi FM posłuchasz swej ulubionej stacji wyszukanej dzięki funkcji automatycznego strojenia. Zakres częstotliwości w przedziale 87,5 - 108MHz sprawia, że urządzenie wspiera odbiór wszystkich najpopularniejszych stacji radiowych w Polsce.

Dzięki obsłudze pasma AM uzyskasz dostęp do lokalnych stacji radiowych, nadających w tym paśmie. Zewnętrzne źródła dźwięku Twój indyiwdualny gust muzyczny zasługuje na nagrodę. Dzięki wsparciu odtwarzania z zewnętrznych źródeł takich jak USB, AUX, kart pamięci czy Bluetooth zabierzesz ze sobą swoją bibliotekę muzyczną, bez względu na to gdzie wyruszasz.

Łączność Bluetooth Dzięki obsłudze Bluetooth otrzymasz możliwość prowadzenia rozmów poprzez telefon komórkowy bez zastosowania rąk, jak i odtworzysz swoje ulubione hity znajdujące się na Twoim smartfonie. Poręczne rozwiązania W komplecie z radiem AVH-8624 otrzymasz bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania.

Nie tylko ułatwia on korzystanie z urządzeniana dodatek udoskonala bezpieczeństwo. Do zestawu dołączono dodatkowo kostkę ISO umożliwiającą podłączenie radia do większości samochodów oraz kabel AUX zezwalający na odtwarzanie dźwięków z praktycznie każdego urządzenia wyekwipowanego w złącze miniJack 3,5mm.

Podobne produkty w kategorii Radia samochodowe