Blow AVH-8774 Ocena produktu:

od 199,00 PLN

  • Producent: Blow
  • Kategoria: Radia samochodowe
  • Moc wyjściowa: 4 x 60 W
  • Kolor podświetlania: niebieski
Oferty (3)
Opis produktu

Radio samochodowe BLOW AVH-8774 nieprzeciętna jakość doskonały wybór niebanalny design modelu AVH-8774 oraz niebieskie podświetlenie przycisków zainteresuje osoby poszukujące produktów o nietuzinkowym wyglądzie.

Jego wielkość i przeróżny zarys znacznie upraszczają obsługę urządzenia, co z pewnością przekona do zakupu wielu użytkowników. Radioodtwarzacz zaimplementowane gniazda ISO i półkieszeń montażową.

Dodatkowym atutem jest wytrzymałość urządzenia na kurz i wstrząsy. Wybierz źródło dźwięku Tuner FM z funkcjami RDS, a także samoczynnym strojeniem i zapamiętywaniem stacji pozwoli Ci na słuchanie ulubionej stacji radiowej.

Gniazda przenośnych pamięci USB i SD umożliwią przeniesienie Twojej biblioteki muzycznej w formacie MP3. Wejście AUX mini-jack toruje drogę dla kolejnego źródła dźwięku, jakim może być smartfon, czy mobilny odtwarzacz plików.

w sytuacji gdy jego bateria ulegnie rozładowaniu można ją podładować z gniazda USB w zamocowanym na stałe panelu przednim, co jest obfitym udogodnieniem np. Dla użytkowników nie rozstających się ze swym smartfonem.

W pakiecie pilot bluetooth.

Podobne produkty w kategorii Radia samochodowe