JVC KD-R889 Ocena produktu:

od 429,99 PLN

  • Producent: JVC
  • Kategoria: Radia samochodowe
Oferty (2)
Opis produktu

transparentny dźwięk, wyśmienite cechy JVC KDR-R889BT to radioodtwarzacz samochodowy CD w wymiarze 1 din, o nieszablonowych właściwościach. Granatowy, zdejmowany panel akcentuje białe podświetlenia przycisków i czarno-biały ekran.

Odtwarzacz gwarantuje moc 4 x 50 W MOS-FET, a także wysoką jakość reprodukcji dźwięku. Dzięki JVC KDR-R889BT możesz radować się czystym dźwiękiem w swoim samochodzie. JVC KDR-R889BT ma tuner cyfrowy FM z RDS, z 13 ustawieniami equalizera, technologią K2, filtrem Loudness oraz trzypasmowym korektorem atrybutycznym EQ.

Regulacja tonów wysokich/niskich, a także wbudowany korektor dźwięku pozwolą na uzyskanie najlepszych efektów dźwiękowych. Gniazda USB i Aux-in Radio jest w pełni kompatybilny z urządzeniami z systemem Android i innymi źródłami dźwięku podłączonymi do gniazda USB lub Aux-In.

ma także wyjście do przedwzmacniacza (pre-out) i wyjście subwoofera. JVC KDR-R889BT może pochwalić się w dodatku łączność w standardzie Bluetooth, a także funkcją zestawu głośnomówiącego....

Podobne produkty w kategorii Radia samochodowe