Pioneer MVH-S310BT Ocena produktu:

od 299,93 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: Pioneer
  • Kategoria: Radia samochodowe
Oferty (6)
Opis produktu

interesująca budowa modelu MVH-S310BT o rozmiarze 1 DIN pozwala na wyświetlanie szerokiej ilości przydatnych informacji. Pokaźne pokrętło sterowania idostępne przyciski ustawień wstępnych umożliwiają niezwłoczne wybieranie ulubionych stacji radiowych i innych funkcji.

starczy podłączyć smartfona z systemem Android i bezpiecznie korzystać z aplikacji Spotify albo Pioneer Smart Sync. Moduł Bluetooth pozwala na bezpieczne i komfortowe realizowanie połączeń w trybie głośnomówiącym, a także bezprzewodowe odtwarzanie muzyki ze smartfona.

Dzięki wyjątkowej funkcji Advanced Sound Retriever firmy Pioneer brzmienie dźwięku będzie osiągalnie bliskie oryginałowi nagrania. Za pomocą funkcji Bluetooth realne jest podłączenie choćby dwóch telefonów jednocześnie.

Nie ma wątpliwości: MVH-S310BT to system car audio najwyższej klasy. Potrafi odtwarzać pliki FLAC, jest zaopatrzony w 13-pasmowy korektor graficzny, ma wzmacniacz MOSFET o mocy 4 × 50 W, a po sparowaniu tunera z aplikacją Smart Sync producenta Pioneer komunikacja ze smartfonem z systemem Android jest jeszcze lepsza.

wbudowany moduł Bluetooth (HFP) pozwala na przestrzeganie miejscowych przepisów ruchu drogowego. Tryb głośnomówiący z funkcją szerokopasmowego rozpoznawania mowy, bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku (A2DP) z możliwością wyszukiwania wykonawcy, albumu i utworu, proste parowanie i sterowanie muzyką (AVRCP) – technika Bluetooth® sprawiła, że jazda samochodem jest bezpieczniejsza i komfortowojsza.

Dzięki aplikacji Spotify wystarczy podłączyć swój smartfon i wygodnie przeglądać ulubione playlisty, albumy, utwory i wykonawców z poziomu radioodtwarzacza....

Podobne produkty w kategorii Radia samochodowe