Dartmoor Two6Player, DART-A21741

chwilowy brak towaru

  • Producent: Dartmoor
  • Kategoria: Ramy do rowerów

To już 10 lat od kiedy tysiące dirtowców na całym świecie zaczęło jeździć na ramach Player. Jesteśmy z niej stanowczo dumni! Na sezon 2017 najpopularniejsza na świecie rama dirtowa doczekała się kolejnego wcielenia. Potężnie odświeżona kompozycja oparta na nowych rurkach przedniego trójkąta o specjalnie zaprojektowanym cieniowaniu zachowuje swój drapieżny charakter, a jednocześnie jest optycznie odchudzona.

Mimo tego optycznego odchudzenia rama jest jeszcze mocniejsza niż wcześniej, co potwierdziły testy ISO na maszynie obciążeniowej. Zdecydowaliśmy się poddać ją próbie polegającej na cyklicznym wyginaniu główki w przód i w tył, rozszerzając o 40% obciążenie w stosunku do tego, które wymaga norma. Rama wytrzymała 250 000 powtórzeń, czyli 5 razy tyle, ile wymaga norma przy obciążeniu charakterystycznym!!
Rama poza zmianą rurek i śladowych detali subtelnie się też wydłużyła i od sezonu 2017 równocześnie wymiar S jak i L są dłuższe o 5mm. Kolejną zmianą geometryczną jest obniżenie środka suportu o 5mm, względem poprzedniego modelu.

SPECYFIKACJA

wymiar ramy: Short, Long
wymiar koła: 26"
Zalecany skok widelca: 90-130mm
wymiar piasty: 135x10mm
typ sterów: IS42/IS52
wariant suportu: Euro 73
Mocowanie hamulca: IS
Max.rozmiar tarczy hamulcowej: 160mm
Montaż przedniej przerzutki: nie
Średnica wspornika siodełka: 30,9mm
Średnica obejmy podsiodłowej: 34,9mm
Waga: Short - 2.20kg, Long - 2.25kg