Blaupunkt BP 2.1 FHD Ocena produktu:

od 179,99 PLN

oszczędzasz do 10%

  • Producent: Blaupunkt
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 2.0 "
  • Nośnik: karta microSD
Oferty (3)
Opis produktu

Cyfrowy rejestrator video BP2.1

BP 2.1 FHD dedykowany jest użytkownikom poszukującym połączenia wysokiej jakości obrazu, wygody obsługi i dostępnej ceny. Jest to niewielkie, kompaktowe urządzenie, które za pomocą przyssawki mocuje się do przedniej szyby samochodu, aby na karcie pamięci microSD zarejestrować przebieg trasy w jakości Full HD albo wykonać fotografie wysokiej rozdzielczości.

Obiektyw szerokokątny 120 gwarantuje szczegółowy obraz wideo, który można zapisać w rozdzielczościach 1080P / 720P / 480P. Rejestrator wbudowany mikrofon oraz głośnik, dzięki któremu możemy odsłuchać dźwięk z nagrań oglądanych na barwnym wyświetlaczu HD TFT LCD o przekątnej 2,0. Na karcie o maksymalnej objętości 32GB zarejestrować można materiał w pętli 30 sekund, 1 minuta, 2 minuty.

zaimplementowany akcelerometr (G-czujka) zablokuje możliwość nadpisania lub nieumyślnego skasowania filmu nagranego podczas zdarzenia drogowego, kiedy wartość przeciążenia przekroczy ustawiony limit. Każdy zapisany materiał, jednocześnie video, jak i foto może być ponadto opatrzony informacją o dacie i czasie, w jakim go zarejestrowano.

Użytkownik sam decyduje, kiedy proces nagrywania ma się rozpocząć: po włączeniu zapłonu - jeśli podłączone jest zasilanie, po wykryciu ruchu lub ręcznie, po przyciśnięciu trafnego przycisku. Analogicznie dla dokonanego wyboru nagrywanie zakończy się, gdy wyłączymy zapłon, samochód się zatrzyma bądź wciśniemy przycisk. Ładowarka załączona do urządzenia bardzo długi, mierzący 3,5 metra przewód, który ułatwi ładowanie w samochodach o wielkiej kubaturze,dodatkowo pozwoli na dyskretny montaż.

W zestawie znajdują się dwa uchwyty do mocowania: typowy zakończony przyssawką i krótki, mocowany do szyby za pomocą naklejki 3M.EAN: 4260499850708
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BP2.1 FHD
Rozdzielczość: Full HD 1080p
Kąt widzenia: 120 °
Mikrofon: Tak
Tryb nocny: Nie
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
GPS: Nie
Przekątna ekranu: 2,0''
wyświetlacz dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
wariant kart pamięci: microSD
kanon pamięci SD / CF: SD
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: microUSB
Akcesoria w pakiecie: Ładowarka samochodowa kabel USB Instrukcja obsługi Mocowania: przyssawka i naklejka 3M
Kolor: Czarny
Waga: 50 g
wymiary: 64 x 65 x 28 mm

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe