Garmin DashCam 45 Ocena produktu:

od 448,00 PLN

  • Producent: Garmin
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 2 "
  • Nośnik: karta microSD
Oferty (5)
Opis produktu

śladowa i dyskretna kamera samochodowa z funkcją GPS mała i nierzucająca się w oczy po zamontowaniu na przedniej szybie Wysokiej jakości 2.1-megapikselowa kamera rejestruje nagrania w rozdzielczości 1080p choćby przy słabym oświetleniu Ostrzeżenia przed kolizją i o opuszczeniu pasa ruchu1 oraz ostrzeżenia przed kamerami na monitorującymi przejazd na czerwonym świetle i fotoradarami2.

Zawiera bezterminowe aktualizacje fotoradarów. Funkcja GPS i automatyczne wykrywanie zdarzeń (detektor G) pozwalają na zapisanie pliku z nagraniem pokazującego czas i miejsce zdarzenia w przypadku kolizji Zapisuje wysokiej jakości filmy w jakości HD o rozdzielczości 1080p Garmin Dash Cam 45 to nieskomplikowana w obsłudze kamera samochodowa z wyświetlaczem LCD o przekątnej 2,0" umożliwiająca nagrywanie filmów w jakości HD.

Dzięki genialnemu polu widzenia urządzenie pozwala uchwycić w kadrze całą drogę. Ponadto jest zaopatrzone w moduł GPS, dzięki temu rejestruje precyzyjny czas i miejsce zdarzenia. Naoczny świadek, który nigdy nie mruga Nie trzeba się martwić o uruchamianie i wyłączanie kamery.

Jeśli kamera Garmin Dash Cam 45 jest podłączona do źródła zasilania, w razie wypadku samoczynnie początkuje nagrywać i zapisuje nagranie. Wszystkie nagrania zawierają informacje o czasie i miejscu jego wykonania, dzięki czemu można dokładnie określić miejsca zdarzeń.

w trakcie oglądania nagrania w komputerze dostępne są informacje, takie jak szerokość i długość geograficzna, data, godzina, szybkość i kierunek podróży. Podziel się wrażeniami z jazdy dzięki aplikacji Travelapse™ Funkcja rejestrowania filmów Travelapse to nieskomplikowane i przyjemne rozwiązanie do rejestrowania i udostępniania przygód pozwalające zmienić dużo godzin jazdy w atrakcyjny, krótki film.

Bezprzewodowa synchronizacja filmów ze smartfonem Garmin Dash Cam 45 ma wbudowany moduł Wi-Fi®, więc możesz bezprzewodowo synchronizować filmy ze zgodnym smartfonem po pobraniu gratisowej aplikacji VIRB®.

ułatwia to udostępnianie filmów znajomym, firmom ubezpieczeniowym i władzom. Jedź z większą świadomością Urządzenie Garmin Dash Cam 45 jest zaopatrzone w {pomocn|przydatn)e funkcje ostrzeżeń, umożliwiając bezpieczniejszą jazdę.

Funkcja ostrzegania przed kolizją1 informuje kierowcę o zbyt małej odległości od poprzedzającego pojazdu. Ostrzeżenia o opuszczeniu pasa ruch1 ostrzegają o zboczeniu z kursu. Ostrzeżenia o kamerach na światłach i o fotoradarach2 informują o zbliżaniu się do kamery rejestrującej przejazdy na czerwonym świetle lub fotoradaru.

Uzyskuj aktualne informacje o lokalizacji kamer na światłach i fotoradarów dzięki subskrypcji uaktualnianej codziennie bazy danych Cyclops™, która zawiera informacje o kamerach rejestrujących przejazdy na czerwonym świetle lub o fotoradarach.

Gdy pojazd zatrzyma się na skrzyżowaniu lub stanie w korku, ostrzeżenie „Jedź" poinformuje o tym, że pojazdy z przodu znów się poruszają....

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe