Garmin DashCam 55 Ocena produktu:

od 598,00 PLN

  • Producent: Garmin
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 2 "
  • Nośnik: karta microSD
Oferty (3)
Opis produktu

niewielka i dyskretna kamera samochodowa z funkcją GPS znikoma i nierzucająca się w oczy po zamontowaniu na przedniej szybie Wysokiej jakości 3.7-megapikselowa kamera rejestruje nagrania w rozdzielczości 1440p nawet przy słabym oświetleniu Ostrzeżenia przed kolizją i o opuszczeniu pasa ruchu oraz ostrzeżenia przed kamerami na kontrolującymi przejazd na czerwonym świetle i fotoradarami gromadzi bezterminowe aktualizacje fotoradarów Funkcja GPS i samoczynne wykrywanie zdarzeń (czujka G) zezwalają na zapisanie pliku z nagraniem pokazującego czas i miejsce zdarzenia w sytuacji kolizji Sterowanie głosowe pozwala rozpocząć lub zatrzymać nagrywanie dźwięku, zrobić zdjęcie i mnóstwo więcej — wszystko przy pomocy poleceń głosowych.

Sterowanie głosowe Kamerę samochodową można obsługiwać przy pomocy głosu, trzymając obie ręce na kierownicy. Powiedz „OK Garmin”, żeby zapisać film, zrobić zdjęcie, rozpocząć albo zatrzymać rejestrowanie dźwięku i włączyć albo wyłączyć funkcję Travelapse.

Zapisuje wysokiej jakości filmy w jakości HD o rozdzielczości 1440p Garmin Dash Cam 55 to nieskomplikowana w obsłudze kamera samochodowa z wyświetlaczem LCD o przekątnej 2,0” umożliwiająca nagrywanie filmów w jakości HD.

Dzięki znakomitemu polu widzenia urządzenie pozwala uchwycić w kadrze całą drogę. W dodatku jest wyposażone w moduł GPS, dzięki temu rejestruje dokładny czas i miejsce zdarzenia. Dzięki urządzeniu Garmin Dash Cam 55 nie umknie Ci żaden szczegół — choćby w warunkach intensywnego albo słabego oświetlenia.

Zamontuj kamerę na przedniej szybie i nagrywaj jazdę w rozdzielczości %DashCam_PP_Res%%. Urządzenie Dash Cam bezustannie rejestruje nagrania w trybie pętli, korzystając z dołączonej do zestawu karty microSD ™.

Aby zapewnić sobie więcej miejsca, skorzystaj z obszerniejszej karty pamięci microSD (do 64 GB, do nabycia osobno; wymagana karta klasy 10). Odtwarzaj nagrania bezpośrednio na wyświetlaczu albo oglądaj je później w komputerze.

Naoczny świadek, który nigdy nie mruga Nie trzeba się martwić o uruchamianie i wyłączanie kamery. Jeśli kamera Garmin Dash Cam 55 jest podłączona do źródła zasilania, w razie wypadku samoczynnie rozpoczyna nagrywać i zapisuje nagranie.

Wszystkie nagrania zawierają informacje o czasie i miejscu jego wykonania, dzięki czemu można starannie określić miejsca zdarzeń. W trakcie oglądania nagrania w komputerze dostępne są dane, takie jak szerokość i długość geograficzna, data, godzina, prędkość i kierunek podróży.

Urządzenie Garmin Dash Cam 55 jest wyposażone w funkcję automatycznego wykrywania zdarzeń (sensor G), która automatycznie zapisuje nagranie ze zdarzeniem, a także nagranie poprzedzające je i następujące po nim, co gwarantuje pełny obraz wydarzenia.

Wszystkie te dane są zapisywane na załączonej wymiennej karcie pamięci microSD klasy 10. By uzyskać precyzyjniejszy obraz pojazdu albo zniszczeń, kamerę Garmin Dash Cam 55 można zdją...

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe