Garmin DashCam 65 Ocena produktu:

od 710,00 PLN

oszczędzasz do 5%

  • Producent: Garmin
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 2 "
  • Nośnik: karta microSD
Oferty (3)
Opis produktu

mała i dyskretna kamera samochodowa z funkcją GPS Pole widzenia o kącie 180 obejmuje więcej otoczenia — w tym ruch po bokach Wysokiej jakości 2,1-megapikselowa kamera rejestruje nagrania w rozdzielczości 1080p choćby przy słabym oświetleniu Ostrzeżenia przed kolizją i o opuszczeniu pasa ruchu, a także ostrzeżenia przed kamerami na światłach i fotoradarami mieści bezterminowe aktualizacje fotoradarów Funkcja GPS i samoczynne wykrywanie zdarzeń (detektor G) zezwalają na zapisanie pliku z nagraniem przedstawiającego czas i miejsce zdarzenia w sytuacji kolizji Sterowanie głosowe pozwala rozpocząć albo zatrzymać nagrywanie dźwięku, zrobić zdjęcie oraz włączyć lub zatrzymać nagrywanie Travelapse™ Sterowanie głosowe Kamerę samochodową można obsługiwać za pomocą głosu, trzymając obie ręce na kierownicy.

Powiedz „OK Garmin”, by zapisać film, zrobić zdjęcie, rozpocząć lub zatrzymać rejestrowanie dźwięku i włączyć albo wyłączyć funkcję Travelapse. Szerszy obraz sytuacji na nagraniu Dash Cam 65W to nieskomplikowana w obsłudze kamera samochodowa z wyświetlaczem LCD o przekątnej 2,0 cali umożliwiająca nagrywanie filmów w jakości HD.

Dzięki polu widzenia o kącie 180 urządzenie pozwala uchwycić w kadrze więcej otoczenia. Ponadto jest wyposażone w moduł GPS, dzięki temu rejestruje dokładny czas i miejsce zdarzenia. Dzięki Dash Cam 65W nie umknie Ci żaden szczegół — nawet w warunkach intensywnego albo słabego oświetlenia.

Zamontuj kamerę na przedniej szybie i nagrywaj jazdę w rozdzielczości 1080p. Bezawaryjny świadek wydarzeń Nie trzeba się martwić o uruchamianie i wyłączanie kamery. Jeśli kamera Dash Cam 65W jest podłączona do źródła zasilania, w razie wypadku automatycznie rozpoczyna nagrywać i zapisuje nagranie.

Wszystkie nagrania zawierają dane o czasie i miejscu jego wykonania, dzięki czemu można starannie określić miejsca kolejnych zdarzeń. Podczas przeglądania nagrania w komputerze przystępne są informacje o szerokości i długości geograficznej, data, godzina, szybkość i kierunek podróży.

Kamera Dash Cam 65W jest wyekwipowana w funkcję samoczynnego wykrywania zdarzeń (czujka G), która samoczynnie zapisuje nagranie ze zdarzeniem, a także nagranie poprzedzające je i następujące po nim, co zapewnia pełny obraz wydarzenia.

Wszystkie te dane są zapisywane na załączonej, wymiennej karcie pamięci microSD klasy 10. Podziel się wrażeniami z jazdy dzięki aplikacji Travelapse™ Funkcja rejestrowania filmów Travelapse to łatwe i przyjemne rozwiązanie do rejestrowania i udostępniania przygód pozwalające zmienić niemało godzin jazdy w interesujący, krótki film.

Bezprzewodowa synchronizacja filmów ze smartfonem Garmin Dash Cam 65 ma wbudowany moduł Wi-Fi®, więc możesz bezprzewodowo synchronizować filmy ze zgodnym smartfonem po pobraniu bezpłatnej aplikacji VIRB®.

ułatwia to udostępnianie filmów znajomym, firmom ubezpieczeniowym i władzom. Jedź z pokaźniejszą świadomośc...

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe