Mio Drive 50 Ocena produktu:

od 739,00 PLN

  • Producent: Mio
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 5.0 "
Oferty (3)
Opis produktu
Połączenie nawigacji i videorejestratora w jednym urządzeniu.

Â

  • Nawigacja samochodowa z wbudowanym videorejestratorem Full HD (1080p)
  • wspaniała jakość nagrań: szklane soczewki, przesłona F2.0 i szeroki kąt widzenia 130°
  • Dożywotnia aktualizacja map oraz bazy ostrzeżeń o fotoradarach*
  • zaawansowane systemy ostrzeżeń o opuszczeniu pasa ruchu (LDWS), a także antykolizyjny (FCWS)

Â

pokazujemy Mio MiVue Drive 50 LM, czyli nieszablonowe I kompleksowe rozwiązanie, które wprowadza nowy kanon do świata nawigacji samochodowych i videorejestratorów. To prekursorskie połączenie obejmuje wysokiej klasy nawigację samochodową z zastosowaną kamerą Full HD (1080p dla 30 klatek/sek) klasy premium i dwie inteligentne funkcje systemu ADAS (innowacyjny system wspomagania kierowcy), które wspierają kierowcę na drodze: LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu).

Â

Jest to najkorzystniejszy towarzysz podróży, z którym prosto dojedziesz do celu, korzystając z praktycznej i przystępnej w obsłudze nawigacji samochodowej, w trakcie gdy videorejestrator będzie nagrywać każdą minutę Twojej podróży w rozdzielczości Full HD. W razie wypadku będziesz dysponować wiarygodną dokumentacją zdarzeń drogowych.

Â

W zakresie nawigacji urządzenie MiVue Drive 50 jest bogato wyekwipowane w funkcje premium i ma zapewnioną bezpłatną aktualizację map na cały okres eksploatacji, dzięki temu już nigdy nie będziesz się martwić o nowe mapy ani o zmiany na drogach. Oprócz map będziesz otrzymywać dane o fotoradarach, także przez cały okres eksploatacji urządzenia, żeby wiedzieć, gdzie trzeba zachować szczególną ostrożność w trakcie jazdy.

Â

videorejestrator i nawigacja działają jednocześnie, rejestrując każdą chwilę bez rozpraszania czy odwracania uwagi kierowcy, a także przerywania komend nawigacji. By włączyć podgląd z kamery, wystarczy wybrać opcję 'Kamera' z głównego menu albo wyświetlacz z mapą. Kamera MiVue Drive 50 ma wysokiej jakości soczewkę z szerokim polem widzenia 130 i przysłonę F2.0. Atrakcyjną opcją jest możliwość instalacji kamery tylnej. Dzięki niej mamy możliwość jednoczesnej rejestracji tego co dzieje się przed i za pojazdem. Można powiedzieć iż urządzenie Mio MiVue Drive widzi wszystko co dzieje się dookoła pojazdu. Od dzisiaj wszelkie niebezpieczne zachowania innych kierowców zostaną uwiecznione na dwóch osobnych nagraniach. Tylna kamera instalowana jest za pomocą długiego kabla dzięki czemu montaż jest bezproblemowy nawet w wielkich autach jak kombi czy van. Połączenie kablowe jest niepodatne na zakłócenia i interferencje.

Â

Co wyraźne, urządzenie zastosowane systemy ADAS (nowoczesny system wspomagania kierowcy). Funkcje te stanowią dużą pomoc w prowadzeniu pojazdu. Układ LDWS ostrzega o niezamierzonej zmianie pasa ruchu i pomaga w ten sposób uniknąć zderzenia albo kolizji. Jeśli odległość Twojego samochodu od pojazdu jadącego przed nim ogranicza się, np. Dlatego iż kierowca tego pojazdu rozpoczął hamowanie, układ FCWS ostrzeże Cię o niebezpieczeństwie. Tak więc MiVue Drive 50 nie tylko Cię prowadzi I rejestruje trasę,na dodatek pomaga Ci zachować czujność.

Â

świeże urządzenie Mio MiVue Drive 50 to idealny towarzysz podróży, który dba o Twoje bezpieczeństwo: jest to inteligentne i kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i chcą posiadać na drodze własnego świadka, nie rezygnując z nawigacji, żeby dotrzeć z punktu A do punktu B.

Â

produkt
firma
Kod producenta
5262N5380030
EAN
5420027526805
Rozdzielczość ekranu
800 x 480
dane podstawowe
rodzaj nawigacji
Samochodowa
Czarny
Fizyczne wyświetlacz Funkcje
Albania
Andora
Austria
Belgia
Białoruś
Bośnia i Hercegowina
Bułgaria
Chorwacja
Czarnogóra
Czechy
Dania
Estonia
Finlandia
Francja
Gibraltar
Grecja
Hiszpania
Holandia
Irlandia
Liechtenstein
Litwa
Luksemburg
Łotwa
Macedonia
Malta
Mołdawia
Monako
Niemcy
Norwegia
Polska
Portugalia
Rumunia
San-Marino
Serbia
Słowacja
Słowenia
Szwajcaria
Szwecja
Turcja
Ukraina
Watykan
Węgry
obfita Brytania
Włochy
Asystent parkowania
Asystent pasa ruchu
dane o fotoradarach
Mapy 3D
Trzyosiowy czujnik wstrząsów
Widok skrzyżowań 3D
Oprogramowanie
Microsoft Windows CE 6.0
techniczne
Dotykowy
LCD
Karta pamięci microSDHC
Karta pamięci microSDXC
800 MHz
Mini USB
zaimplementowane technologie
Digital 3D traffic
Zasilanie
Karta micro SD
Ładowarka samochodowa
Płyta z oprogramowaniem
Uchwyt na szybę
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe