Mio MiVue 792 Ocena produktu:

od 739,00 PLN

 • Producent: Mio
 • Kategoria: Rejestratory samochodowe
 • Przekątna ekranu: 2.7 "
 • Nośnik: karta microSD
Oferty (5)
Opis produktu

Koniec zmartwień za kierownicą
Dzisiejsze drogi nie są bezpieczne: zatłoczenie, pełne kierowców jadących zbyt momentalnie i zbyt nieuważnie. Rośnie liczba wypadków, też pozorowanych, które mają na celu wyłudzenie odszkodowania. Dlatego wkracza do akcji nasz najlepszy model videorejestartora MiVue 792.

wideorejestrator który widzi w nocy prawie tak dobrze jak noktowizor.

Jest to najszczególniej nowoczesny model naszych kamer do auta. Dzięki stanowczo czytelnemu i ostremu obrazowi, ulepszonej jakości nagrań nocnych i szerokiemu kątowi widzenia wspaniale uchwycisz wszystko co dzieje się na drodze.

wykorzystanie najwyższej klasy czujnika optycznego Sony Starvis o czułości wykraczającej poza widzialne spektrum światła aż pod zakres podczerwieni sprawia, że jakość nagrania jest zbliżona do obrazu z noktowizora jak w żadnej innej kamerze do auta. Obraz ma znakomity kontrast i wysokie nasycenie odcieni, co usprawnia staranny odczyt numerów rejestracyjnych. Nagrywanie i praca kamery rozpoczyna się zaraz po uruchomieniu silnika samochodu.

MiVue 792 rejestruje obraz Full HD 1080p z płynnością do 60 klatek na sekundę i kątem widzenia 140°.

wyposażona jest w najnowszy czujnik optyczny STARVIS CMOS producenta Sony, który zapisuje obraz lepiej niżeli można aby było przypuszczać. W każdej sekundzie zapisywanych jest 60 klatek wideo w porównaniu ze typowymi 30 w innych rejestratorach przystępnych na rynku. Nadzwyczajne rozwiązanie do najwyższej jakości nagrań wideo.

Rejestrator to także oszczędność. Udokumentowanie iż kolizja nie powstała z Twojej winy sprawi iż nie stracisz zniżek. Kamera ma progresywny wygląd który genialnie wtapia się we wnętrze auta. Wygląd ten jednak nie rzuca się w oczy gdy pozostawimy kamerę w aucie. Wszystko produkowane z myślą i bezpieczeństwie Ciebie i Twojego auta.

Chcesz się połączyć?
To proste. Dzięki zaimplementowanemu modułowi WIFI możesz zbratać kamerę bezpośrednio ze swym smartfonem. Nie musisz wkładać i wyjmować karty pamięci którą można zgubić. Wszystko możesz zrobić bezprzewodowo przy zaimplementowaniu aplikacji MiVue w swoim smartfonie. To najkorzystniejszy sposób na bezstresową jazdę: dzisiaj możesz mieć pewność, że nagranie z całej trasy jest natychmiast zapisywane również w Twoim telefonie.

Bezpieczeństwo z zasady

Wiemy, że bezpieczeństwo na drodze ma dla Ciebie olbrzymie znaczenie. Dlatego nasza kamera MiVue 792 ma mnóstwo zróżnicowanych funkcji bezpieczeństwa. MiVue 792 innowacyjne systemy wspomagania kierowcy (ADAS). Układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDWS), ostrzeżenie o przemęczeniu i układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym (FCWS) dają uzupełniające poczucie pewności. W przypadku awaryjnej kamera MiVue 792 działa samoczynnie. Gdy trzyosiowy sensor wstrząsów wykryje nagłe zmiany przeciążenia, urządzenie natychmiast zapisuje plik do bronionego katalogu z którego jedynie ty możesz wykasować takie nagranie. Na dodatek kamera MiVue 792 zaimplementowaną bazę fotoradarów aktualizowanych co miesiąc poprzez cały okres eksploatacji urządzenia.

Możliwość dopasowania do własnych potrzeb

MiVue 792 ma opcję instalacji dopełniającej, tylnej kamery A20. Dzięki temu rejestrować będzie to co dzieje się przed i za autem. Opcjonalnie możesz wyposażyć Mio MiVue 792 w akcesorium Mio Smartbox które pozwoli nagrywać kamerze przez niezwykle długi czas i to bez włączonego silnika w aucie. Mowa oczywiście o trybie parkingowym. W razie wypadku rejestrator można błyskawicznie zdjąć i przełączyć do trybu zdjęć, by sfotografować szkodę. Na zdjęciach widoczne są współrzędne GPS, co jest wyjątkowo przydatnym narzędziem przy dokumentacji zdarzeń.

Funkcje:

 • Wysokiej jakości matryca Sony STARVIS CMOS gwarantuje szczegółowe nagrania, znakomity kontrast oraz jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu
 • Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 60 klatek na sekundę (FPS) w technologii H.264 pliki mają mniejszy wymiar i bez utraty jakości nagrań.
 • wbudowane WIFI nietrudne przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej lub udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue.
 • szeroki kąt widzenia 140° uchwyci każdy detal w krytycznych momentach dzięki zaawansowanej optyce wysokiej jakości.
 • Soczewka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do czujnika, żeby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
 • Ostrzeżenia o fotoradarach gratisowe comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej przez cały okres eksploatacji urządzenia*
 • zastosowany moduł GPS samoczynnie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym szybkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość i kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy.
 • innowacyjne systemy wspomagania kierowcy ADAS FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)
 • 3- osiowy czujka G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Uchwyt obrotowy możliwość prostego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji video
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu oraz/lub wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.**
 • Przełączanie do trybu zdjęć używaj kamery samochodowej do gromadzenia dowodów z kolizji i zdarzeń. Na zdjęciach widoczne są współrzędne GPS, więc można określić skrupulatne miejsce dokumentacji.
 • Alarm przekroczenia szybkości możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu prędkości
 • Dodawanie fotoradarów możesz dodawać świeże fotoradary na urządzeniu i zarządzać ich bazą
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB pojemności

* Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów przez cały okres eksploatacji urządzenia.
** Wymaga ciągłego zasilania z Mio Smartbox, który nie jest częścią zestawu.

Zawartość opakowania:

 • Mio MiVue 792 WIFI Pro
 • Ładowarka samochodowa
 • Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka)
 • Podręcznik użytkownika (QSG)

Funkcje specjalne

- gratisowe comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej przez cały okres eksploatacji urządzenia
- FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)
- Moduł GPS utomatycznie zapisuje Twoją lokalizacje na nagrywanym oraz inne cechy jak wysokość npm, współrzędne geograficzne, kierunek i prędkość jazdy. Nagrania które odtworzysz mogą ale nie muszą zawierać tych danych dobór należy do Ciebie
- znaczny kąt widzenia 140° uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki innowacyjnej optyce wysokiej jakości
- zastosowany moduł WIFI dzięki niemu prędko I bez kabli prześlesz nagrania do telefonu komórkowego a potem do internetu (np. Facebook, YouTube) dzięki bezpłatnej aplikacji MiVu
- Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 60 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264. Pliki mają mniejszy wymiar i bez utraty jakości nagrań
- Wysokiej jakości matryca STARVIS CMOS. Zapewnia szczegółowe nagrania, genialny kontrast, a także jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe