Mio MiVue C330 Ocena produktu:

od 399,00 PLN

  • Producent: Mio
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 2 "
  • Nośnik: karta microSD
  • Złącza: mini USB
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080
Oferty (3)
Opis produktu
Twój świadek na drodze, wyekwipowany w zintegrowany moduł GPS i bazę fotoradarów z dożywotnią aktualizacją.

progresywny i innowacyjny video rejestrator MiVue C330 z zaimplementowanym modułem GPS zagwarantuje wiarygodną dokumentację zdarzeń drogowych. Dla ułatwienia kamera samochodowa rozpoczyna działać zaraz po uruchomieniu silnika. MiVue C330 to rejestrator zapisujący obraz w rozdzielczości Full HD (1080p), z 30 klatkami na sekundę. To wyśmienita i najwyższa jakość przystępna w tej grupie maszyn. Dzięki temu kierowca dysponuje nagraniem tego, co się wydarzyło w niezrównanej dotąd rozdzielczości i jakości.

Dzięki instynktownej aplikacji komputerowej MiVue Manager użytkownik może udostępniać swoje nagrania na Facebooku® i YouTube’ie.

MiVue C330 jest genialnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, którzy chcą posiadać poczucie bezpieczeństwa wynikające z użycia kamery samochodowej - własnego świadka zdarzeń drogowych.

wbudowany moduł GPS śledzi trasę i cechy podróży, w tym prędkość, wysokość, długość i szerokość geograficzną, a także kierunek ruchu. Przy użyciu załączonego i gratisowego oprogramowania możesz potem dokładnie prześledzić trasę podróży przy jednoczesnym odtwarzaniu materiału wideo. GPS połączony jest w dodatku z zaimplementowaną bazą fotoradarów, którą możesz comiesięcznie aktualizować (poprzez cały okres życia towaru). Rejestrator poinformuje Cię kiedy i jak wcześnie należy zwolnić,dopasować aktualną prędkość do ograniczeń przy których postawiono fotoradar.

Nowa kamerka MiVue C330 jest genialnym połączeniem kamery samochodowej z technologią GPS, a więc przeznaczona jest wszystkim osobom które chcą poczuć się bezpiecznie na drodze oraz uniknąć problemów w przypadku kolizji i innych nieprzyjemnych zdarzeń drogowych.

Dowód w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia – rejestratory Mio nie tylko zapisują Twoją codzienną podróż autem,jeszcze produkowane są do tego, aby rejestrować niechciane zdarzenia jak np. Wypadki czy złe zachowania innych kierowców. Kamera zapisze i zabezpieczy nagranie tuż przed wydarzeniem, jak i po nim.

Zabezpiecz się przed nieuczciwymi użytkownikami dróg. Zapis z video rejestratora Mio MiVue stanowić może dowód w sprawie o np. Próbę wyłudzenia odszkodowania także ukazać, kto był prawdziwym sprawcą wypadku. Czasem, gdy nie masz świadków zdarzenia, Twoim jedynym sprzymierzeńcem może okazać się kamerka Mio MiVue.

parametry produktu:
· Rozdzielczość nagrywania 1080p Full HD / 30 fps - w najnowszej technice kompresji obrazu H.264 zapewnia najlepsze parametry nagrania i odtwarzania przy nieznacznym rozmiarze pliku.
· pokaźny kąt widzenia - 130° pozwoli spokojnie uchwycić wszystko to co dzieje się w zakresie Twojego wzroku.
· Obiektyw z przesłoną F2.0 (mniej = lepiej) - to jedna z udoskonalonych wartości dla videorejestratorów. Dzięki F=2.0 więcej światła dociera do obiektywu w skutek czego obraz rejestrowany przy słabych warunkach nasłonecznienia nacechowany jest bardzo korzystną jakością i wyraźnością szczegółów.
· 3 osiowy czujnik przeciążeń (G-czujnik) - odpowiada za zapis takich danych jak siła przeciążenia, kierunek, a także przyspieszenie. Współpracuje z nagrywaniem nagłych zdarzeń oraz w trybie parkingowym.
· Ruchoma głowica mocująca - pozwala w łatwy i szybki sposób ustawić kamerę w pożądanym kierunku. Jej niepokaźne rozmiary wyśmienicie sprawdzają się na niewielkich i ostro skośnych szybach przednich.
· Zastosuj tryb foto - videorejestrator może zostać użyty, gdy tylko tego chcesz jako aparat cyfrowy. Jeśli potrzebujesz nagle wykonać zdjęcie, które może potem posłużyć za dowód to kamera MiVue stanie na wysokości zadania doskonale.

Specyfikacja techniczna:
· rozmiary: 62.2 x 51.2 x 37.4 mm
· Waga: 58 g
· wymiar i rodzaj ekranu: 2 cale w formacie 4:3
· Rozdzielczość nagrywania: Full HD 1080p / 30 fps
· Wysokiej jakość optyka: 4G + 1R
· Układ DSP: ATI8328D
· Video format: MOV (H.264)
· Obsługa kart pamięci SD o pojemności do 128 GB
· Nagrywanie dźwięku
· Nagrywanie po zmroku / noc
· zastosowany moduł GPS
· Pozycjonowanie GPS
· Ostrzeżenia przed fotoradarami
· Alert utrzymania danej szybkości / przekroczenia
· zdjęcia z koordynatami GPS

Zawartość opakowania:
· Mio MiVue C330
· Ładowarka samochodowa
· Uchwyt mocujący do szyby
· Podręcznik użytkownika
· Ulotka rejestracyjna
· Karta gwarancyjna

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe