Modecom MC-CC14 FHD TS Ocena produktu:

od 275,56 PLN

oszczędzasz do 2%

  • Producent: Modecom
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 2.8 "
  • Nośnik: karta microSD
Oferty (3)
Opis produktu

MODECOM REC MC-CC14 to najnowszej generacji kamera samochodowa rejestrująca materiały video w jakości full HD z prędkością 30kl./s. Raz włączone urządzenie rozpoczyna pracować w trybie ciągłego nagrywania.

dzięki temu możesz mieć pewność, że zarejestrowane zostanie każde niebezpieczne zdarzenie, które może wydarzyć się w trakcie podróży samochodem. Nagrany poprzez kamerę film może stanowić widoczny dowód w sytuacji wystąpienia kolizji.

Cechą wyróżniającą kamerę REC MC-CC14 jest zaimplementowany ekran dotykowy o przekątnej 2.8”. Wyświetlacz DOTYKOWY O PRZEKĄTNEJ 2.8” Kamera MODECOM REC MC-CC14 zaopatrzona jest w wyświetlacz dotykowy o przekątnej 2.8”. Za jego pomocą można obejrzeć nagrany film oraz w nietrudny sposób ustawić wszystkie atrybuty nagrywania.

intuicyjne w obsłudze oprogramowanie pozwoli na szybką zmianę ustawień, a także aktywację wybranych funkcji. NAJWAŻNIEJSZE cechy zaimplementowany mikrofon Kamera wyekwipowana jest w niezwykle czuły mikrofon, dzięki któremu możesz np.

nagrywać filmy instruktażowe z przebytej poprzez Ciebie trasy, albo po prostu dodać swój komentarz do sytuacji na drodze. Uchwyt z mocowaniem obrotowym Kamerę MC-CC14 montuje się do szyby za pomocą komfortowego w użyciu silikonowego pada.

Dzięki mocowaniu obrotowemu, ustawisz kamerę pod dowolnym kątem, by by uzyskać adekwatną widoczność. Zasilanie z portu USB zastosowany port micro USB asygnowany jest do zasilania kamery. Dołączony do zestawu przewód USB o długości 3 metrów pozwala na wygodne korzystanie z kamery nawet autach o przestronnym wnętrzu.

za pomocą portu USB zgrasz także zarejestrowany poprzez kamerę materiał na dysk swojego komputera. Czytnik kart pamięci micro SD Kamera wyekwipowana jest w czytnik kart pamięci microSD współpracujący z kartami o maksymalnej pojemności 32 GB.

wyświetlacz dotykowy Kamera MC-CC14 uwydatnia się wbudowanym kolorowym ekranem dotykowym. Za jego pomocą można w prosty sposób zmieniać ustawienia kamery. Szerokokątny obiektyw 120º Kamera MODECOM MC-CC14 to na ogół wysoka jakość rejestrowanych materiałów.

W systemie optycznym kamery zastosowano szerokokątny (120°) obiektyw, dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą. Zaimplementowany G-sensor i detektor ruchu zaimplementowany G-detektor rozpoznaje nagłą zmianę położenia samochodu.

dzięki temu możesz mieć pewność, że w razie wystąpienia kolizji kamera nie przerwie nagrywanie, a zarejestrowany materiał zostanie zabezpieczony przed przypadkowym usunięciem. Matryca full HD wykorzystana w kamerze matryca rejestruje ostre i szczególnie pokaźne filmy w rozdzielczości full HD.

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe