Modecom MC-CC14

chwilowy brak towaru

  • Producent: Modecom
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 2.8 "
  • Nośnik: karta microSD

MODECOM REC MC-CC14 to najnowszej generacji kamera samochodowa rejestrująca materiały wideo w jakości full HD z szybkością 30kl./s. Raz włączone urządzenie zaczyna pracować w trybie ciągłego nagrywania.

dzięki czemu możesz mieć pewność, iż zarejestrowane zostanie każde niebezpieczne zdarzenie, które może wydarzyć się w trakcie podróży samochodem. Nagrany poprzez kamerę film może stanowić widoczny dowód w przypadku wystąpienia kolizji.

Cechą eksponującą kamerę REC MC-CC14 jest zaimplementowany wyświetlacz dotykowy o przekątnej 2.8”. Wyświetlacz DOTYKOWY O PRZEKĄTNEJ 2.8” Kamera MODECOM REC MC-CC14 wyekwipowana jest w ekran dotykowy o przekątnej 2.8”. Za jego pomocą można obejrzeć nagrany film oraz w przystępny sposób ustawić wszystkie parametry nagrywania.

instynktowne w obsłudze oprogramowanie pozwoli na szybką zmianę ustawień, a także aktywację wybranych funkcji. NAJWAŻNIEJSZE właściwości wbudowany mikrofon Kamera wyposażona jest w bardzo czuły mikrofon, dzięki któremu możesz np.

nagrywać filmy instruktażowe z przebytej poprzez Ciebie trasy, albo po prostu dodać swój komentarz do sytuacji na drodze. Uchwyt z mocowaniem obrotowym Kamerę MC-CC14 montuje się do szyby za pomocą wygodnego w użyciu silikonowego pada.

Dzięki mocowaniu obrotowemu, ustawisz kamerę pod dowolnym kątem, aby by uzyskać trafną widoczność. Zasilanie z portu USB zastosowany port micro USB dedykowany jest do zasilania kamery. Dołączony do zestawu przewód USB o długości 3 metrów zezwala na komfortowe korzystanie z kamery choćby autach o przestronnym wnętrzu.

za pomocą portu USB zgrasz także zarejestrowany poprzez kamerę materiał na dysk swego komputera. Czytnik kart pamięci micro SD Kamera wyekwipowana jest w czytnik kart pamięci microSD współpracujący z kartami o maksymalnej pojemności 32 GB.

ekran dotykowy Kamera MC-CC14 uwydatnia się zaimplementowanym kolorowym ekranem dotykowym. Za jego pomocą można w prosty sposób zmieniać ustawienia kamery. Szerokokątny obiektyw 120º Kamera MODECOM MC-CC14 to przede wszystkim wysoka jakość rejestrowanych tworzyw.

W systemie optycznym kamery użyto szerokokątny (120°) obiektyw, dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą. Zaimplementowany G-detektor i czujka ruchu zaimplementowany G-detektor rozpoznaje nagłą zmianę położenia samochodu.

dzięki czemu możesz mieć pewność, iż w razie wystąpienia kolizji kamera nie przerwie nagrywanie, a zarejestrowany materiał zostanie zabezpieczony przed przypadkowym usunięciem. Matryca full HD użyta w kamerze matryca rejestruje ostre i nad wyraz znaczne filmy w rozdzielczości full HD.

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe