Modecom MC-CC15 FHD X2 Ocena produktu:

od 379,21 PLN

oszczędzasz do 20%

  • Producent: Modecom
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 3 "
  • Nośnik: karta microSD
Oferty (6)
Opis produktu

MODECOM REC MC-CC15 FHD X2 to najnowszej generacji rejestrator samochodowy wyekwipowany w dwie kamery: przednią rejestrującą filmy w jakości FHD z szybkością 30 kl./s. Oraz tylną rejestrującą filmy w jakości HD z prędkością 30 kl./s.

Ten zaawansowany technicznie sprzęt zaadresowany jest do wszystkich tych kierowców, którzy chcą podnieść swoje poczucie bezpieczeństwa. Rejestrator MODECOM REC MC-CC15 FHD X2 pracuje w trybie ciągłego nagrywania, dzięki temu użytkownik ma pewność, iż nagrane zostanie każde zdarzenie, które może wydarzyć się podczas podróży samochodem.

Taki materiał może być pomocny w trakcie wyjaśniania okoliczności zaistniałego zdarzenia. NAJWAŻNIEJSZE cechy MODECOM REC MC-CC15 FHD X2 zastosowane dwie kamery MODECOM REC MC-CC15 FHD X2 wyekwipowana jest w dwie kamery: przednią i tylną.

Kamera z przodu rejestruje materiał w rozdzielczości full HD, a kamera umieszczona z tyłu jest w stanie nagrać filmy w jakości HD. Umieszczenie tylnej obrotowej kamery pozwala kierowcy na zarejestrowanie obrazu nie tylko z przodu samochodu, lecz także z tyłu lub boku.

Uchwyt z mocowaniem obrotowym Kamerę MODECOM REC MC-CC15 FHD X2 montuje się do szyby przy pomocy wygodnego w użyciu, silikonowego pada. Dzięki mocowaniu obrotowemu możesz ustawić kamerę pod dowolnym kątem, by uzyskać słuszną widoczność ekranu.

Zasilanie z portu USB zaimplementowany port micro USB przeznaczony jest do zasilania kamery. Dołączony do zestawu kabel USB o długości 3 metrów pozwala na komfortowe korzystanie z kamery choćby autach o przestronnym wnętrzu.

za pomocą portu USB możesz zgrać zarejestrowany poprzez kamerę materiał. Czytnik kart pamięci micro SD Kamera wyekwipowana jest w czytnik kart pamięci microSD współpracujący z kartami o maksymalnej pojemności 64 GB.

ekran o przekątnej 3” Kamera MODECOM REC MC-CC15 FHD X2 została wyposażona w obfity barwny ekran o przekątnej 3”, na którym możesz komfortowo oglądać zarejestrowany poprzez dwie kamery obraz. Szerokokątny obiektywy Kamera MODECOM REC MC-CC15 FHD X2 to w głównej mierze wysoka jakość rejestrowanych tworzyw.

W systemie optycznym kamery wykorzystano szerokokątne obiektywy, dzięki którym nagrasz w obrazie panoramicznym wszystko, co dzieje się przed i za Tobą. Wbudowany G-czujka zastosowany G-czujka rozpoznaje nagłą zmianę położenia samochodu.

dzięki temu możesz posiadać pewność, iż w razie wystąpienia kolizji zarejestrowany materiał zostanie zabezpieczony przed przypadkowym usunięciem. Wysokiej klasy matryce W kamerze zastosowaliśmy wysokiej jakości matryce rejestrujące materiał w wysokich rozdzielczościach: full HD (dla kamery przedniej), a także HD (dla kamery tylnej).

Wysokiej jakości fotografie przy pomocy kamery MODECOM REC MC-CC15 FHD X2 możesz także wykonać wysokiej jakości fotografie o maksymalnej rozdzielczości 12Mpix. Wbudowany pojemny akumulator zaimplementowany akumulator o obszerności 300 mAh pozwala na nagranie filmów lub wykonanie fotografii też po odłączeniu kamery od źródła zasilania.

Możliwość podłączenia odbiornika GPS W kamerze znajduje się specjalne wejście, przy pomocy którego możliwe jest podłączenie zewnętrznego odbiornika GPS. Jednoczesny podgląd z obydwu kamer MODECOM REC MC-CC15 generuje dwa osobne nagrania dla każdej kamery.

Zapisane w taki sposób pliki mogą Ci posłużyć np. Do skrupulatnej analizy przebiegu zdarzenia drogowego.

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe