Navitel R400 Ocena produktu:

od 157,87 PLN

oszczędzasz do 28%

  • Producent: Navitel
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080
Oferty (5)
Opis produktu

videorejestrator NAVITEL R400 posiada 2,7-calowy ekran w technice IPS. Rozdzielczość nagrywania 1920x1080P/30 klatek na sekundę, w najlepszej technice kompresji obrazu H.264, gwarantuje najlepsze parametry nagrania i odtwarzania przy minimalnym rozmiarze pliku.

Dzięki innowacyjnemu obiektywowi z przesłoną, przy słabych warunkach oświetlenia obraz nagrywany akcentuje się bardzo prawidłową jakością i wyrazistością szczegółów. W systemie optycznym kamery wykorzystano szerokokątny obiektyw (120°), dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą w panoramicznym obrazie.

Czytnik kart micro SD, który obsługuje karty do objętości 64 GB, pozwoli na długie nagrania filmów w najlepszej rozdzielczości. Po włączeniu zapłonu w samochodzie urządzenie automatycznie uruchamia się i rozpoczyna nagrywanie (pod warunkiem, iż zapewniony jest stały dopływ zasilania do urządzenia) Dzięki funkcji „Tryb parkingowy” urządzenie wykrywa ruch w polu widzenia kamery i początkuje nagrywanie podczas Twojej nieobecności.

G-czujnik - innowacyjny detektor przeciążeń. Grawitacyjny czujka lokalizuje gwałtowne hamowanie pojazdu, a także zderzenia. Nagranie zostaje samoczynnie zabezpieczone w urządzeniu w trakcie kolizji czy nagłego przyspieszenia.

W komplecie dodatkowo występują dwa przeznaczone uchwyty - ergonomiczny i na taśmę 3M. Wytrzymała i niepodatna obudowa produkowana ze stali sprawi, iż NAVITEL R400 urozmaici wnętrze każdego samochodu. Urządzenie szczególnie czuły mikrofon, umożliwiający rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości.

Zapis z videorejestratora może stanowić dowód w sprawie o próbę wyłudzenia odszkodowania oraz ukazać prawdziwego sprawcę wypadku....

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe