TrueCam A4 Ocena produktu:

od 299,00 PLN

  • Producent: TrueCam
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
Oferty (3)
Opis produktu
rewelacyjny obraz w jeszcze lepszej cenie
Kamera samochodowa TrueCam A4 jest nadzwyczajna dla tych, którzy szukają wysokiej jakości sprzętu i nie chcą iść na kompromis. Wysokiej klasy układy optyczne, genialna jakość nagrywania, a także znaczna wygoda używania czynią z tego modelu kamerę najwyższej klasy. Dostęp do wiekszości funkcji następuje za pośrednictwem jednego przycisku, a obsługa rejestratora jazdy jest intuicyjna, zapewniona poprzez przeglądowy ekran LCD z polskim menu. Videorejestrator potrafi nagrywać w pętli, aby nigdy nie doszło do zapełnienia miejsca na karcie pamięci. Funkcja detekcji ruchu zezwala na rejestrację nagrania w sytuacji, gdy ktoś uderzy w tył Twojego zaparkowanego samochodu, cofając własny. Przy pomocy specjalnego uchwytu codzienna instalacja kamery samochodowej zajmuje jedynie parę sekund.

Nagrywanie w Full HD 1080p
Kamera samochodowa TrueCam A4 nagrywa w rozdzielczości Full HD 1080p. Jakość nagrań tworzona przez wideorejestrator pozwala na rozpoznanie choćby najmniejszych detalów – sylwetki ludzkiej, twarzy lub numeru rejestracji. Niezależnie od tego, czy kręcisz w dzień, w nocy, w korzystnych czy złych warunkach oświetleniowych. Rejestrator jazdy TrueCam A4 wykona za każdym razem wyraźne, wysokiej klasy ujęcia.

Szybka codzienna instalacja
w przypadku sprzętu użytkowanego codziennie ważne jest, aby to stosowanie nie było kłopotliwe i sprawiało Wam radość. W sytuacji rejestratora jazdy TrueCam A4 specjalny uchwyt eliminuje konieczność każdorazowego skomplikowanego przyłączania zasilania i ustawiania pozycji kamery. Kamerę prosto wkładasz w uchwyt i możesz wyruszać w trasę!

Pętla czasowa
Dzięki kamerze do auta TrueCam A4 nie ma obawy o to, iż dojdzie do zapełnienia miejsca na karcie pamięci. Jeśli pamięć zostanie zapełniona, kamera samochodowa zapoczątkuje przepisywanie najstarszego nagrania. Zarówno nagrywany, jak i już nagrany plik można prosto zabezpieczyć za pomocą specjalnego przycisku, broniąc go w ten sposób przed zmazaniem przez nowsze pliki.

G-czujka
G-czujnik (czujka przeciążeń, czujka grawitacyjny) rejestruje kierunek jazdy na wykresie w trzech osiach przestrzennych, a w razie wypadku rejestruje uderzenie i samoczynnie zabezpiecza nagranie przed niechcianym zastąpieniem przez pliki w pętli czasowej. Czułość funkcji można łatwo ustawić w menu.

Zabezpieczanie video
Chcąc zachować aktualne nagranie do późniejszego stosowania, wystarczy przy pomocy specjalnego przycisku zabezpieczyć plik przed nadpisaniem. Przycisk można nacisnąć za każdym razem w trakcie nagrywania video, lecz także przy przeglądaniu galerii. Nagranie czy zdjęcie można także kiedykolwiek odbezpieczyć i zmazać ręcznie.

wyświetlacz LCD z polskim menu
2,7-calowy ekran LCD zezwala na bezproblemową kontrolę powstającego nagrania, odtworzenie już nagranego pliku lub ustawienie opcji rejestratora. Stosowanie kamery nie nastręcza problemów, a z jej obsługą poradzi sobie absolutnie każdy dzięki krystalicznemu, łatwo zrozumiałemu menu w języku polskim.

Detekcja ruchu
Kamera samochodowa TrueCam zainicjuje nagrywanie w chwili, gdy włączy się detektor ruchu. Funkcję detekcji ruchu docenisz zwłaszcza, gdy ktoś przy cofaniu auta uderzy w Twój zaparkowany samochód albo uszkodzi go w inny sposób. Dzięki kamerze będziesz miał dowód w postaci nagrania sprawcy albo rejestracji jego samochodu.

Tryb nocny
Rejestrator jazdy TrueCam A4 ma wysokiej klasy układy optyczne o nadzwyczajnej jasności. Dzięki temu kamera do auta będzie w stanie wykonać najwyższej klasy ujęcia w dodatku w nocy. Nagrywanie lub robienie fotografii w złych warunkach oświetleniowych nie jest dla kamery TrueCam żadnym problemem!

Funkcja WDR
Funkcja WDR pozwala lepiej kamerze samochodowej Truecam nagrywać obraz przy wysokim współczynniku kontrastu. Dzięki niej wideorejestrator jazdy lepiej radzi sobie w sytuacjach nierównomiernego oświetlenia obrazu. Przykładami może być kontrast światło-cień albo kontrast świateł aut jadących na nocnej autostradzie w przeciwnym do nas kierunku.

Detekcja radarów prędkości (opcjonalnie)
Do kamery TrueCam A4 można dokupić czujnik radarów prędkości ostrzegający przed radarami stacjonarnymi i odcinkowymi, jazdą na czerwonym świetle albo innych miejscach, w których trzeba zachować szczególną ostrożność. Nasza baza danych mieści ponad 33 tys. Miejsc z 36 krajów Europy i z Rosji. Dzięki instrukcjom głosowym kierowca jest ostrzegany przed niebezpieczeństwem albo gdy przekracza maksymalną dozwoloną predkość. Baza informacji jest skrupulatna, aktualizacja bezpłatna. Głos wyjściowy można zastąpić komunikatami głosowymi w innym nietypowym wykonaniu.

Rozdzielczość video:
1920×1080@30fps 16:9
1280×720@30fps 16:9

Kąt widzenia kamery w 1080p
130°

Format i kompresja
Format Mov
kompresja H.264

Dźwięk
zastosowany mikrofon z możliwością wyłączenia przy pomocy przycisku podczas nagrywania lub w menu

zdjęcia
3.7MP
JPEG

ekran LCD
2,7" 16:9 z możliwością wyłączenia za pomocą przycisku podczas nagrywania i w menu

Moduł GPS
Nie

Wykrywacz radarów szybkości
OPCJONALNIE

G-sensor
TAK możliwość ustawienia czułości

Filtry wymienne
Nie

Wejście na Micro SD
Do 32GB

Nagrywanie w pętli
TAK Płynne wideo bez utraty sekund automatyczne nadpisanie najstarszego pliku dobór długości pętli

Zabezpieczanie pliku przed nadpisaniem
TAK Funkcja włączana przyciskiem podczas nagrywania

Funkcja samoczynnego uruchamiania
TAK samoczynne uruchamianie w chwili dostarczenia energii automatyczne wyłączenie kamery po odłączeniu zasilania

Wyświetlanie
TAK możliwość wyłączenia
Nie
Nie

Język
czeski
angielski
niemiecki
polski
węgierski
rosyjski
japoński
włoski
chiński
koreański

Detekcja ruchu
TAK możliwość ustawienia czułości

Wejścia
USB 2.0
HDMI

Bateria
zastosowana 250mAh

Ładowarka
Ładowarka 12-24V

Długość kabla ładowarki
300

Kolor
Czarny

rozmiary
99 x 49 x 37mm

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe