TrueCam A5S Ocena produktu:

od 434,99 PLN

  • Producent: TrueCam
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
Oferty (2)
Opis produktu
Kamera samochodowa z GPS

Rozdzielczość Full HD 1920x1080 przy 30 kl./s
Moduł GPS
Ostrzeganie przed fotoradarami z możliwością aktualizacji
ekran 2,7" (6,8 cm)

Kamera samochodowa TrueCam A5 w przeciwieństwie do zwykłych rejestratorów wykonuje wysokiej jakości nagrania pozwalające na prostą identyfikację twarzy w dzień i w nocy.
Niewątpliwą zaletą kamery jest łatwość stosowania.
Dzięki GPS i aplikacji współpracującej z Google Maps, można szczegółowo analizować przebyte trasy. TrueCam A5 jest nieprzeciętnym pomocnikiem do tworzenia błyskotliwych zdjęć z trasy.
Kamera rejestruje obraz w rozdzielczości full HD. Dzięki temu choćby przy gorszych warunkach obraz jest bardzo ostry. Niezależnie od tego czy jest dobra widoczność, pochmurna pogoda, zmierzch czy świt. Nagrania są bogate w szczegóły i osiągalne jest rozpoznawanie twarzy i tablic rejestracyjnych.
Moduł GPS:
Moduł GPS pozwala kamerze TrueCam A5 korzystać z wielu dodatkowych funkcji rozszerzających jakość używania urządzenia. Dzięki modułowi GPS rozpoznaje trasę i prędkość jazdy. W ustawieniach kamery jest możliwość wyboru nanoszenia prędkości pojazdu bezpośrednio na obraz kamery albo wyświetlanie tej danych jedynie w aplikacji. Dzięki rejestracji położenia możliwe jest przeglądanie przebytej trasy na Mapach Google.
Ostrzeganie przed fotoradarami:
Kamera TrueCam A5 jest wyekwipowana w funkcję ostrzegającą przed niebezpiecznymi miejscami, skrzyżowaniami i innymi specjalnymi punktami na drodze. Baza informacji zawiera ponad 33000 punktów w 36 krajach europejskich oraz w Rosji. Kierowca jest informowany o niebezpieczeństwie na drodze lub przekraczanej prędkości za pomocą komunikatów głosowych. Baza danych jest nad wyraz dokładna, a aktualizacje TrueCam są gratisowe.
Plug and Play / Zamontuj i rusz w drogę:
w przypadku codziennego użytkowania kamery samochodowej ważne jest, by montowanie jej nie było kłopotliwe. Ponieważ uchwyt kamery może być stale podłączony i pozostać w pojeździe, odpada codzienne montowanie i dostosowywanie położenia urządzenia. Starczy umieścic kamerę samochodową TrueCam w uchwycie i można wyruszyć w drogę.
Funkcja Loop - nieskończona pętla:
Kamery samochodowe TrueCam umożlwiają nieskończone ciągłe nagrywanie. Gdy pamięć jest pełna, kamera samoczynnie inicjuje, nadpisywać najstarsze nagrania. Dzięki temu nagrywanie nie zostanie przerwane w przypadku zapełnienia pamięci. Można również blokować pojedyncze obrazy lub filmy video w trakcie kopiowania. Dzięki temu są trwale chronione przed nadpisaniem.
Akcelerometr:
czujka G w kamerze samochodowej TrueCam zwany jeszcze czujnikiem przyspieszenia lub akcelerometrem jest czujnikiem mierzacym przyspieszenie w trzech osiach. W sytuacji nagłego wyhamowania spowodowanego awaryjnym zatrzymaniem się albo wypadkiem sensor samoczynnie zapisuje filmik i zabezpiecza go przed nadpisaniem. Na podstawie informacji pokazywanych na wykresie osiągalne jest staranne określenie kierunku działających sił co pozwala na ocenę zdarzenia pod kątem ustalenia winnego. (np. W sytuacji kolizji bocznych i tylnych)
Blokowanie filmów za naciśnięciem przycisku:
Jeśli chcesz zapisać nagranie jedno naciśnięcie przycisku spowoduje blokadę przed jego nadpisaniem. Przycisk można wcisnąć w każdej chwili podczas nagrywania albo późniejszego oglądania nagrań. Pozwala to na archiwizację najważniejszych albo najciekawszych nagrań. Filmy i zdjęcia można w każdej chwili odblokować i usunąć ręcznie.
ekran LCD z niemieckim menu:
klarowny ekran LCD 2,7" powoduje, iż obsługa kamery samochodowej TrueCam jest przyjemna i prosta. Niezależnie od tego, czy oglądane jest nagranie na żywo czy wcześniej zarejestrowany film, wyświetlacz zagwarantuje nadzwyczajną przejrzystość i odwzorowanie szczegółów. Menu kamery jest kompletnie po niemiecku. Jest instynktowne i przyjazne użytkownikowi.
Wykrywanie ruchu:
Kamera samochodowa TrueCam strzeże też samochodu w trakcie nieobecności kierowcy. Jeśli czujnik kamery wykryje ruch, inicjuje się nagrywanie. Jeśli na parkingu ktoś uszkodzi pojazd np. Wjeżdżając w niego wszystko zostanie zarejestrowane poprzez kamerę. Użytkownik uzyskuje znaczną dokumentację zdarzenia w rozdzielczości Full HD.
Widoczność w nocy:
Robienie zdjęć przy słabym oświetleniu, np. O zmierzchu albo w nocy, nie stanowi dla kamery TrueCam żadnego problemu. Znakomita optyka połączona z dużą czułością świetlną, która sprawia, że TrueCam A5 wykonuje wyjątkowo prawidłowe fotografie i filmy nocą.
Współpraca z Google Maps:
Kamera samochodowa TrueCam A5 wykorzystuje łatwą w obsłudze aplikację Google Maps, która pozwala wygodnie przegląd trasę w czasie podróży. W przypadku częstszych podróży na dłuższych dystansach można uzyskać dużo informacji dotyczących szybkości i długości na podstawie nagrania, co zezwala na analizowanie trasy. Tą funkcję docenią bardzo młodsi kierowcy.

Wyposażenie:
Rozdzielczość fotografii 3,7 MP · Maksymalna rozdzielczość Full HD 1296x1080 przy 30 fps (klatkach na sekundę). · Moduł GPS · Ostrzeganie przed fotoradarami z regularnymi aktualizacjami · zaimplementowany detektor ruchu z funkcją nagrywania ·
Współpraca z Google Maps · Obiektyw szerokokątny 130° · detektor G-Force · Z wykrywaniem kolizji i samoczynną funkcją nagrywania · Z fachowym oprogramowaniem video GPS dla Windows · Nagrywanie w pętli i możliwość zabezpieczenia wybranych nagrań · Prosta obsługa dzięki sporemu wyświetlaczowi LCD · Złącze HDMI.

dane techniczne:
automatyczny start nagrywania: tak · Funkcja pętli: tak · Głębokość produktu: 40 mm · Kąt widzenia w poziomie: 130 ° · Napięcie robocze: 12 V,24 V · typ wyposażenia rozszerzającego bezpieczeństwo: Kamera samochodowa z GPS · Rozdzielczość wideo optyczna: 1920 x 1080 px · Specyfikacja kamery samochodowej: mikrofon,wyświetlacz,akumulator · Szerokość towaru: 103 mm · typ karty pamięci: Karta micro-SD (do 32 GB) · Wysokość artykułu: 51 mm

wysyłka obejmuje:
1 x kamera samochodowa / kamera na deskę rozdzielczą TrueCam A5,1 x moduł GPS z zaimplementowanym ostrzeganiem,1 x ładowarka samochodowa/kabel USB,Uchwyt z przyssawką,Nasadka TrueCam (uchwyt DVR),Podkładka samoprzylepna 3M,kabel HDMI,Torba ochronna,Płyta CD z oprogramowaniem,Instrukcja obsługi.

Wskazówki:
Proszę sprawdzić przed rozpoczęciem podróży, czy w danym kraju/kraju podróży dozwolone jest użytkowanie urządzenia.
stosowanie systemów ostrzegających przed fotoradarami nie ma jednoznacznych europejskich regulacji prawnych. Przed rozpoczęciem użytkowania należy zapoznać się z regulacjami w kraju zamierzonego wykorzystywania.
Np. W Niemczech wykorzystywanie takich systemów stanowi wykroczenie.

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe