TrueCam A6 Ocena produktu:

od 449,00 PLN

  • Producent: TrueCam
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Nośnik: karta microSD
Oferty (2)
Opis produktu
Kamera samochodowa Truecam A6

Dodatkowa kamera parkowania z HD720p
Zdjęcie 12 megapikseli
Rozdzielczość Full HD 1920x1080 przy 30 kl./s
Wykrywanie ruchu

Szukasz mistrzowskiej kamery samochodowej pozwalajacej na rejestrowanie przodu i tyłu samochodu? Jesteś we właściwym miejscu. Nowa kamera samochodowa TrueCam A6 pozwala na rejestrowanie istotnego obrazu równocześnie w dzień jak i w nocy zezwalając na bezproblemowe rozpoznawanie twarzy na nagraniach. Mieści także tylną kamerę parkowania zezwalającą na monitorowanie wydarzeń za samochodem.
Tylna kamera jest jedną z największych zalet tego modelu. Po podłączeniu głównej kamery na ekranie LCD będzie widoczny obraz z kamery parkowania. Pozwala to nie tylko na komfortowojsze parkowanie lecz także ułatwia monitorowanie tego, co się dzieje za samochodem. Żeby zamontować kamerę wystarczy umieścić ją w uchwycie. Jest gotowa do jazdy. Menu w języku niemieckim.
Kamera samochodowa jest wyposażona w wielki zakres funkcji. Dzięki opcjonalnemu modułowi GPS i aplikacji zgodnej z Google Maps, możesz w dowolnym momencie monitorować trasę wraz z prędkością.
Tryb parkowania:
W trybie parkowania możesz pozostawić kamerę w samochodzie do 24 godzin bez ładowania. Dzięki czemu kamera chroni pojazd choćby wtedy, gdy kierowcy nie ma we wnętrzu. W przypadku zdarzenia kamera rejestruje całą sytuację. Pozwala to na uzyskanie wartościowego materiału video z miejsca kolizji.
Film poklatkowy:
Nagrywanie w trybie przyspieszonym pozwala na szybsze tworzenie filmów. Kamera rejestruje obraz co sekundę, co zezwala na zmieszczenie nagrania z 30 minut w jednominutowym filmiku. W ten sposób można prosto sprawdzić, co działo się z pojazdem podczas podróży. Na dodatek nagrywanie poklatkowe rozszerza długość nagrania mieszczącego się w pamięci.
Tylna kamera parkowania:
pakiet oprócz kamery przedniej zawiera też tylną kamerę parkowania, która oferuje jeszcze bardziej precyzyjny wgląd w przebieg trasy. Tylna kamera pomaga nie tylko w trakcie parkowania ale także podczas normalnej jazdy. Może być traktowana jako główny rejestrator zapisując wszystko co dzieje się za samochodem. Kamera parkowania rejestruje obraz w jakości HD720p i może być podłączona z kamerą przednią albo uchwytem przy pomocy kabla. Korzystanie z tylnej kamery jest opcjonalne a kamera przednia może być używana osobno.

Wyposażenie:
Matryca wysokiej rozdzielczości i inteligentny uchwyt z zasilaczem · Wszystkie główne funkcje przystępne są za naciśnięciem jednego przycisku · Plug&Play wciśnij i wyrusz w drogę · Funkcja Loop (nieskończoną pętla nagrywania) · Akcelerometr.

informacje technologiczne:
samoczynny start nagrywania: tak · Funkcja pętli: tak · Głębokość towaru: 40 mm · Kąt widzenia w poziomie: 110 ° · Napięcie robocze: 12 V,24 V · wariant wyposażenia zwiększającego bezpieczeństwo: Kamera samochodowa · Rozdzielczość video optyczna: 1920 x 1080 px · Specyfikacja kamery samochodowej: kamera podwójna,akumulator,ekran,mikrofon · Szerokość artykułu: 103 mm · rodzaj karty pamięci: Karta micro-SD (do 32 GB) · Waga: 94 g · Wysokość towaru: 51 mm

wysyłka obejmuje:
Kamera tylna
przewód przyłączeniowy o długości 5m
Uchwyt Truecam (mocowanie DVR)
Podkładka samoprzylepna 3M
Uchwyt z przyssawką Truecam
przewód USB
Ładowarka samochodowa
Torba ochronna

Wskazówki:
Proszę sprawdzić przed rozpoczęciem podróży, czy w danym kraju/kraju podróży dozwolone jest użytkowanie urządzenia.

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe