Viofo A129 DUAL Ocena produktu:

od 796,00 PLN

 • Producent: Viofo
 • Kategoria: Rejestratory samochodowe
Oferty (2)
Opis produktu

KARTA PAMIĘCI SANDISK 32GB GRATIS!!!!!!

videorejestrator VIOFO A129 GPS DUO / DUAL jest to najnowszy towar z nowej kolekcji która jest następcą kultowego modelu Viofo A119. Model A129 DUAL jest kamerą samochodową zezwalającą na rejestrację równocześnie obrazu z 2 kamer - z tyłu i z przodu samochodu. Kamera nagrywa 2 pliki jednocześnie - jeden plik jest zawiera nagranie z przodu kamery, drugi plik z tyłu kamery. Obydwa nagrania rejestrowane są przy pomocy takiej samej fenomenalnej matrycy Sony IMX291 Starvis co gwarantuje świetne nagranie równocześnie z przodu jak i z tyłu auta.

Rejestrator jazdy Viofo A129 DUO GPS zastosowany moduł komunikacji Wi-Fi, dzięki któremu możesz podłączyć swoją kamerę bezpośrednio do telefonu z systemem operacyjnym Android lub iOS, a za pomocą aplikacji Viofo APP możesz oglądać nagrania z kamery oraz zmieniać ustawienia videorejestratora.

Kamera samochodowa wyposażona jest w moduł bluetooth, za pomocą którego możesz podłączyć opcjonalnego pilota służącego do zabezpieczania obecnie nagrywanego materiału przed skasowaniem.

videorejestrator Viofo A129 podobnie jak modele kolekcji A119 zaopatrzony jest w kondensator odpowiedzialny za podtrzymanie energii w kamerze w sytuacji zniku zasilania albo w przypadku wyłączenia zapłony. Kondensatory pozbawione są wszelkich wad jakie mają videorejestratory wyposażone w akumulatory.
Więcej danych na ten temat znajdziesz w naszym artykule traktującym o bateriach i kondensatorach w videorejestratorach.

Chcesz poznać opinię niezależnych ekspertów na temat videorejestratora Viofo A129 DUO GPS? Przeczytaj artykuł na tabletowo.pl

UWAGA! w przypadku zamówienia obszerniejszej ilości maszyn czas realizacji może wydłużyć się nawet do tygodnia czasu!

Chcesz złożyć zamówienie hurtowe - Zadzwoń!

10 powodów dla których warto wybrać kamerę samochodową Viofo A129 GPS DUO Dual 1. Najmocniejszy model marki VIOFO na rok 2018

videorejestrator A129 swoją premierę miał w lipcu 2018r. Dlatego kamera mieści wszystkie najnowsze osiągnięcia w dziedzinie kamer samochodowych. Kamera zbiera najlepsze opinie na swój temat, zdobywając coraz większe podziw wśród użytkowników i ekspertów. Kamera Viofo A129 Duo GPS jest na dodatek najkorzystniejszym wyborem w kategori jakości osiągając przy tym wyśmienity stosunek ceny do jakości.

2. Pakiet VIOFO A129 DUAL / DUO

Kamera samochodowa VIOFO A129 Dual składa się z 2 kamer które nagrywają równocześnie z przodu i z tyłu auta zapisując na karcie 2 osobne pliki z nagraniem. Obydwie kamery posiadają tej samej nadzwyczajnej jakości matrycą Sony Starvis IMX291 i perfekcyjny układ optyczny. Dzięki takiemu zestawowi kamera nagrywa świetnie równocześnie w dzień jak i w nocy.

3. Kompaktowy wymiar, wygoda konstrukcji

Rejestrator jazdy VIOFO A129 DUAL montowany jest na przedniej szybie przy użyciu modułu z własnym zasilaniem który jest równocześnie modułem GPS. Kamerę montoujemy błyskawicznie bez konieczności podłączania przewodów do urządzenia (przewody podłączone są do uchwytu). Kamera zamontowana w okolicach wstecznego lusterka nie zakłóca nam widoku poprzez szybę. Wideorejestrator dostosowywany obiektyw pozwalający na przypasowanie właściwego kadru w każdym pojeździe.

4. Komfortowa obsługa w przeznaczonej aplikacji VIOFO APP

Rejestrator jazdy VIOFO A129 GPS DUO Dual wyposażony jest w moduł WiFi, który pozwala na obsługę urządzenia przy użyciu aplikacji an telefon z systemem operacyjnym Android oraz iOS. Dzięki aplikacji VIOFO APP masz także możliwość oglądania nagrań z kamery, przenoszenia ich na telefon oraz dostęp do wszelkich ustawień kamery.

5. Najwyższa jakość nagrań

wideorejestrator rejestruje nagrania rozdzielczości 1080p przy 30 klatkach na sekundę na obu kamerach albo przy 60 klatkach w sytuacji jednej kamery. Matryca Sony Starvis gwarantuje najlepszą jakość w ciągu dnia oraz w nocy. Obiektyw o przysłonie F/1.6 pozwala na dotarcie w nocy do sensora jeszcze pokaźniejszej ilości światła co oznacza iż nagrania nocne będą nadzwyczaj czytelne.

6. Tryb parkingowy

Dzięki funkcji monitoringu Twój samochód będzie chroniony przez 365 dni w roku non stop. Tryb parkingowy zarejestruje ewentualną kolizję parkingową i w przypadku kiedy sprawca oddali się z miejsca zdarzenia bez trudu dzięki zapisanemu filmowi ze zdarzenia ustalisz jego personalia. W najbliższym czasie kamera dzięki kolejnym aktualizacjom oprogramowania otrzyma dodatkowy tryb parkingowy Lowbitrate który pozwoli na zaoszczędzenie miejsca na karcie pamięci podczas nagrań postojowych.

7. Detektor przeciążeniowy G-detektor

Kamera samochodowa A129 GPS DUO WI-FI zaopatrzona jest w żyroskop, który w połączeniu funkcją ochrony nagrań, zabezpiecza filmy przed skasowaniem poprzez proces nagrywania w pętli. W przypadku wystąpienia przeciążenia spowodowanego kolizją lub nagłym hamowaniem czujka żyroskopowy G-czujnik zabezpieczy nagranie przed skasowaniem.

8. Menu i obsługa w j.polskim

Rejestrator samochodowy A129 GPS DUO posiada menu w j. Polskim, ułatwia to dokładne dopasowanie ustawień do Twoich potrzeb bez zapotrzebowania głowienia się nad nazewnictwem funkcji, kamery przystępne w naszej ofercie posiadają zawsze oprogramowanie w j.polskim.

9. Intuicyjna obsługa, personalizacja

starczy sięgnąć do kamery i nacisnąć przycisk SOSautomatycznie zapisać i bronić nagrania przed nadpisaniem, nie musisz rozpraszać się w czasie jazdy aby utrwalić obecną sytuację na drodze, np. Dziwne / niedozwolone zachowanie innych kierowców lub inne zdarzenie które wystąpiło na drodze.
W ustawieniach kamery możesz zapisać swój numer rejestracyjny, model albo firmę auta którym się poruszasz oraz swój pseudonim. Dane te będą widoczne na zapisywanych filmach (po ustawieniu tej funkcji w menu)

10. Długowieczność, odporność

Możesz przestać martwić się o trwałość kamery, dzięki użyciu kondensatorów zamiast tradycyjnych akumulatorów długość bezusterkowego funkcjonowania urządzenia osiągnie maksymalne wartości liczone w latach. Superkondensatory niepodatne są w dodatku na czynniki zewnętrzne takie jak zbyt niskie albo zbyt wysokie temperatury.

... A jeżeli nadal masz wątpliwości to musisz wiedzieć że:

... Dzięki filmom poklatkowym (time laps) które sprawdzą się podczas długiego postoju możesz zaoszczędzić miejsce na karcie umożliwiając równocześnie nagrywanie sekwencji ujęć w odstępach 0,1s; 0,2s; 1s; 2s; 5s; 10s; 30s; 60s; 5m i 10m,

... Możesz zamontować kamerę obróconą o 180st. (np. W autobusie lub samochodzie ciężarowym) a w ustawieniach zmienić sposób zapisu obrazu.

perfekcyjna widoczność w ciągu dnia i w nocy

najmocniejsza matryca w ofercie marki VIOFO sprawi że Twoje nagrania będą posiadały nadzwyczajną jakość równocześnie w dzień jak i w nocy. Nie musisz martwić się pogodą, kamera dzięki wysokiej dynamice matrycy doskonale rejestruje obraz w zmiennych warunkach pogodowych - deszcz, śnieg, słońce, zacienione miejsca? Już nic nie umknie Twojej uwadze.

Zawartość zestawu:

 • Kamera Viofo A129 GPS - przednia

 • Kamera - tylna

 • Uchwyt montażowy z modułem GPS.

 • Ładowarka do zapalniczki samochodowej z podwójnym wyjściem USB 12-24V.

 • Dodatkowy uchwyt montażowy przyklejany do szyby.

 • Dodatkowa taśma samoprzylepna.

 • kabel zasilający miniUSB (długość ok. 3,5 metra).

 • kabel sygnałowy łączący kamerę przednią i tylną (długość ok. 6 metrów).

 • Narzędzie ułatwiające montaż kamery.

 • Klipsy montażowe.

 • Instrukcja obsługi w języku polskim.

Podzespoły zastosowane w kamerach - przód i tył.


Chipset Novatek NT96663.
Przetwornik obrazu Sony Starvis
7-warstwowy obiektyw z regulacją pionową położenia, kąt widzenia 140°, przesłona obiektywu F/1.6.


Funkcje rejestracji video


- przystępne rozdzielczości video 1080p 30 fps, 720p 30fps.

- WDR - Wide Dynamic Range, funkcja pozwalająca na wyrównanie różnic w naświetleniu klatki, przekłada się to na pokaźny wzrost jakości nagrania.

- realizowanie zdjęć w trakcie nagrywania wideo.

- Możliwość korekty ekspozycji -2/3, -1, -4/3, -5/3, -2.

- Tryb nagrywania poklatkowego co 100ms, 200ms, 1s, 2s, 5s, 10s, 30s, 1min, 5min, 10min.

- Zabezpieczanie kluczowych klipów video przed usunięciem:
* automatycznie za pomocą 3-osiowego czujnika przeciążenia rejestrującego nagłe hamowanie lub kolizję,
* ręcznie przy pomocy obfitego przycisku "SOS".,
* ręcznie za pomocą opcjonalnego pilota Bluetooth.
- Możliwość oznaczenia nagrania własnym podpisem rejestrowanym na nagranym obrazie, np numery rejestracyjne.

- Asystenci:
* FCWS - ostrzeganie przed najechaniem na tył pojazdu poprzedzającego,
* LDWS - ostrzeganie o zmianie pasa ruchu.
- Tryb parkingowy
Po ustawieniu właściwych funkcji rejestrator może służyć w dodatku jako kamera rejestrująca otoczenie po zatrzymaniu pojazdu. Jest to {pomocn|przydatn)a funkcja po zaparkowaniu auta i pozwala na wykrycie ruchu przed pojazdem oraz jego zarejestrowanie w trybie poklatkowym. Tryb parkingowy można wykorzystać w aucie posiadając możliwość stałego zasilania rejestratora.

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe