Xblitz Navii GPS

chwilowy brak towaru

  • Producent: Xblitz
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080
KAMERA SAMOCHODOWA XBLITZ NAVIIGPS

wideorejestrator jazdy

Kamera samochodowa z gps jest to wysokogatunkowy artykuł, który stanie na wysokości zadania choćby najszczególniej wymagających z kupujących. Wszystko za sprawą zastosowanych atrybuty nadzorujących, które pozostały wzbogacone o nad wyraz funkcjonalną, a ponadto powszechnie stosowaną funkcję gps. Z pomocą zaprezentowanej kamerki samochodowej, każda przebyta trasa stanie się wygodna, a ponadto bezpieczna – ze względu na kierujący nas do celu gps, a także permanentne rejestrowanie obrazów, w trakcie prowadzenia pojazdu. Decydując się na kupno towaru z oferty naszego przedsiębiorstwa, zyskują Państwo gwarancję wysokiej jakości, w konkurencyjnych i przystępnych cenach!

Dlaczego warto posiadać ten produkt?

  • dowód w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach
  • szybkie ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego
  • brak świadków nie jest już problemem
  • wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny
  • możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych przez innych kierowców
  • możliwość nagrania niespodziewanych zdarzeń
  • rejestracja trasy i odtworzenie jej w domu

bardzo praktyczny, a w dodatku innowacyjny rejestrator jazdy z gps, dostępny w ofercie naszego sklepu!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wszelkich z Państwa, którzy poszukują ergonomicznego, a równocześnie innowacyjnego urządzenia obserwującego, przeznaczonego do wyposażenia swego pojazdu. W ofercie naszego sklepu znajduje się ergonomiczna, a ponadto wysokojakościowa kamera samochodowa z gps, która dosłownie zadba o jakość przebytej trasy, na każdy realnym etapie prowadzenia pojazdu! Powszechnie stosowany nawigator gps, wydajnie doprowadzi nas do celu, zaś kamera samochodowa zarejestruje obrazy z przebytej trasy. Decydując się na kupno tego urządzenia, zyskują Państwo najwyższą jakość, w przystępnej, i konkurencyjnej cenie na rynku!

atuty posiadania wysokogatunkowej, a w dodatku ergonomicznej kamery samochodowej z gps, dostępnej w naszej ofercie!

Kamera samochodowa NAVIIGPS firmy Xblitz zapewnia spokojną jazdę i bezpieczną podróż. Konieczna podczas wyjazdów wakacyjnych, jak i podróży do pracy. Rejestrator charakteryzuje się funkcjonalnością, a ponadto genialnymi parametrami. Wyśmienita ostrość i wysoka rozdzielczość, zagwarantują wysokojakościowe obrazy.

Xblitz NAVIIGPS jest to poręczna kamera samochodowa z gps, zaopatrzona w powszechnie stosowany nawigator jazdy. Dystrybuowany rejestrator znamionuje znakomita jakość obrazu, zachowaną nawet przy sporym naświetleniu, bądź w ciężkich warunkach pogodowych, ze względu na funkcję WDR. Wspomniana technologia reguluje obraz, nawet w chwili, gdy trafia do niego zbyt dużo światła. Warto wspomnieć, że rozdzielczość o wysokości: 1920×1080, sprawi że, obraz będzie pokaźny, nawet podczas przybliżania. Xblitz NAVIIGPS został zaopatrzony w obszerny czytelny wyświetlacz. Korzystanie z oferowanego rejestratora, ułatwiają zainstalowane dodatkowe przyciski funkcyjne, a także menu w ojczystym języku polskim.

Zarejestrowaną trasę można sprawdzić dzięki aplikacji, która jest przystępna na stronie producenta za darmo.

wariant 1CH GPS car DVR

Chipset NTK96650 chipset+AR0330 detektor

Funkcje kamery samochodowej /6G IR Lens/wbudowany GPS/Open Light Warning/wyraźnik czasu/Wyświetlanie szybkość (możliwość wyłączenia)./ Wyjście HDMI

prędkość migawki 1/2~1/4000s

USB Port TAK USB 2.0

Wyjście HDMI TAK

Tryb pamięci masowej brak

Wykrywanie ruchu TAK

Nagrywanie w pętli TAK

wymiary 53x32x59mm

Język Polski / English / 中文(繁體)/ 中文(简体)/ Русский / Deutsch / Français / Italiano / Español / Português

Kluczowymi zaletami oferowanego artykułu są wysokojakościowe technologie oraz poręczne funkcje, wykorzystane z myślą o jak najkorzystniejszej, a dodatkowo produktywnej pracy oferowanej kamery samochodowej. Oferowany wideorejestrator jazdy z gps jest wytrzymały na choćby najtrudniejsze warunki pogodowe, które nie odgrywają znacznej roli w trakcie rejestrowania sytuacji w trakcie korzystania z ruchu drogowego. Decydując się na kupno kamerek z oferty naszego przedsiębiorstwa, zyskują Państwo wysoką jakość w konkurencyjnej oraz przystępnej ofercie cenowej! Warto wspomnieć, iż kamery nie posiadają trybu pamięci masowej, a także funkcji kamery internetowej. Gniazdo USB służy wyłącznie do ładowania. Zawartość

kabel zasilający,

przyssawka do szyby,

przewód USB,

odtwarzacz GPS (do pobrania ze strony www.xblitz.pl),

ładowarka,

czytnik kart pamięci,

instrukcja

Oficjalna Polska Dystrybucja

Gwarancja producenta 24 miesiące!

Wszystkie przedmioty wysyłane są z Polski.

Wystawiamy Faktury Vat 23%.

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe